Sziasztok!
Szerdán 15.00 órakor találkozom egy biztonsági kamerarendszereket tervező és kivitelező szakemberrel, akitől ajánlatot kérek be egy lehetséges kamerás védelmi rendszer kiépítésével kapcsolatosan. Akit érdekel nyugodtan csatlakozhat.
Természetesen rövid összefoglalót küldeni fogok az egyeztetésről és a lehetőségekről.
Többek között ennek kapcsán szeretném felvetni egy lakógyűlés megtartásának a szükségességét (egyébként elég régen volt már). Nekünk a június 10, 13, 15 akár jó lehet, 19.00 órás kezdéssel. Kérem jelezzetek vissza, hogy megfelel-e a javasolt időpontok közül bármelyik, vagy ha nem kérek más opciókat!
Köszönöm.
Szép estét mindenkinek!
André