Dobbenetes...

1 view
Skip to first unread message

Peter Kegyes

unread,
Jun 1, 2016, 5:16:31 AM6/1/16
to Andrÿffffe9 Galyas, zsuzsa...@yahoo.com, Gabriella Kottlar, Barna Pulai, Barna, lappanty...@googlegroups.com

kottlargabi

unread,
Jun 1, 2016, 6:14:22 AM6/1/16
to Peter Kegyes, Andrÿffffe9 Galyas, zsuzsa...@yahoo.com, Barna Pulai, Barna, lappanty...@googlegroups.com
Sziasztok, 

Ezek alapjan azt mondom, hogy inkabb zarjatok nyugodtan a lenti ajtot....

Szep napot, Gabi



A Samsung eszközömről küldve


-------- Eredeti üzenet --------
Feladó: Peter Kegyes <peter....@gmail.com>
Dátum: 2016.06.01. 11:16 (GMT+01:00)
Címzett: Andrÿffffe9 Galyas <galya...@yahoo.com>, zsuzsa...@yahoo.com, Gabriella Kottlar <kottl...@yahoo.com>, Barna Pulai <barna...@gmail.com>, Barna <pulai...@yahoo.com>, lappanty...@googlegroups.com
Tárgy: Dobbenetes...

--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok „lappantyu_utca_4” csoportjára.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) lappantyu_utca...@googlegroups.com címre.
További lehetőségekért látogasson el ide: https://groups.google.com/d/optout.

Andrÿffffe9 Galyas

unread,
Jun 6, 2016, 4:44:44 PM6/6/16
to kottlargabi, Peter Kegyes, zsuzsa...@yahoo.com, Barna Pulai, Barna, lappanty...@googlegroups.com

Sziasztok!

Szerdán 15.00 órakor találkozom egy biztonsági kamerarendszereket tervező és kivitelező szakemberrel, akitől ajánlatot kérek be egy lehetséges kamerás védelmi rendszer kiépítésével kapcsolatosan. Akit érdekel nyugodtan csatlakozhat.
Természetesen rövid összefoglalót küldeni fogok az egyeztetésről és a lehetőségekről.

Többek között ennek kapcsán szeretném felvetni egy lakógyűlés megtartásának a szükségességét (egyébként elég régen volt már). Nekünk a június 10, 13, 15 akár jó lehet, 19.00 órás kezdéssel. Kérem jelezzetek vissza, hogy megfelel-e a javasolt időpontok közül bármelyik, vagy ha nem kérek más opciókat!
Köszönöm.
Szép estét mindenkinek!
André

Peter Kegyes

unread,
Jun 10, 2016, 2:24:29 AM6/10/16
to Barna Pulai, Andrÿffffe9 Galyas, kottlargabi, zsuzsa...@yahoo.com, Barna, lappanty...@googlegroups.com
Sziasztok!

Nekünk a mai nap kérdéses, de a 113, 15 jó.

Üdv.

Péter

2016. június 9. 18:26 írta, <barna...@gmail.com>:
Szia,

10-15-én egyaránt külföldön leszek.
13-án talán itthon de meg nem fix.

Üdv,
Barna

Az iPhone-omról küldve

Andrÿffffe9 Galyas

unread,
Jun 12, 2016, 5:36:20 PM6/12/16
to Peter Kegyes, Barna Pulai, kottlargabi, zsuzsa...@yahoo.com, Barna, lappanty...@googlegroups.com
Kedves Mindenki!
A visszajelzések alapján holnap 19.00 órakor tartanánk meg a lakógyűlést.
Várunk mindenkit hozzánk!
Üdv.,
André
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages