Tisztelt Tulajdonosok!
Édesanyám nevében írok, és persze, hogy
kipróbáljuk a rendszert.
Beszéltem telefonon a kertésszel, és kiderült,
hogy az árajánlatából kimaradt a szivattyú, ami a ház saját kútvizét hivatott
hasznosítani az öntözőrendszerhez. Kértem, hogy írja meg az még mennyibe kerül,
de gyors osztás szorzás után mondta, hogy egy év alatt megtérül majd az ára, ha
nem a hálózati vízről öntözitek a kertet. Az ajánlatot elvileg mindenki
egyszerre megkapja ennek a levelezőlistának a segítségével. Akkor érdemes egy
rövid válaszban jelezni egymás felé, hogy elfogadható e a
módosítás.
Köszönettel: Fonth Bence