Kerti közös öntözőrendszer árajánlat

5 views
Skip to first unread message

Fonth Bence

unread,
Jul 5, 2013, 1:06:14 AM7/5/13
to lappanty...@googlegroups.com
Tisztelt Tulajdonosok!

Édesanyám nevében írok, és persze, hogy kipróbáljuk a rendszert.

Beszéltem telefonon a kertésszel, és kiderült, hogy az árajánlatából kimaradt a szivattyú, ami a ház saját kútvizét hivatott hasznosítani az öntözőrendszerhez. Kértem, hogy írja meg az még mennyibe kerül, de gyors osztás szorzás után mondta, hogy egy év alatt megtérül majd az ára, ha nem a hálózati vízről öntözitek a kertet. Az ajánlatot elvileg mindenki egyszerre megkapja ennek a levelezőlistának a segítségével. Akkor érdemes egy rövid válaszban jelezni egymás felé, hogy elfogadható e a módosítás.

Köszönettel: Fonth Bence
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages