Továbbított: Fwd: kertápolás

0 views
Skip to first unread message

kottlargabi

unread,
Mar 7, 2017, 2:01:07 PM3/7/17
to Andrÿffffe9 Galyas, 'Andrÿffffe9 Galyas' via lappantyu_utca_4




A Samsung eszközömről küldve


-------- Eredeti üzenet --------
Feladó: Ildikó Zentai <zentaii...@gmail.com>
Dátum: 2017. 03. 07. 19:30 (GMT+01:00)
Címzett: Peter Kegyes <peter....@gmail.com>, Gabriella Kottlar <kottl...@yahoo.com>
Tárgy: Fwd: kertápolás

Sziasztok!

Küldöm az árajánlatot, legyetek szívesek küldjétek tovább Zsuzsáéknak, mert nem találom a címüket.

Köszönöm,
Ildikó

---------- Továbbított levél ----------
Feladó: Huber Örs <hube...@hotmail.com>
Dátum: 2017. március 7. 19:02
Tárgy: kertápolás
Címzett: "zentaii...@gmail.com" <zentaii...@gmail.com>, "huber...@t-online.hu" <huber...@t-online.hu>


Kedves Ildikó!


Csatolva küldöm a kertápolásra tett árajánlatot,

az alábbiak szerint:

- két hetente jönnénk, ez egy szezonban 16 alkalmat jelentene,

- minden alkalommal lenyírnánk a füvet,  szegélyt nyírnánk, lesöpörnénk
a járdákat, és a kocsibeállót

- az első alkalommal szellőztetnénk és műtrágyáznánk,

- a lombhullatókat a szezonban kétszer (tavaszi alakító és őszi
egészségügyi) metszenénk, az örökzöldeket háromszor,

- minden alkalommal gyomlálnánk, gereblyéznénk és havonta metszenénk az
évelőket és talajtakaró cserjéket,

- az örökzöldeket a szezonban egyszer trágyáznánk,

- az első alkalommal megmetszenénk a fákat és lemosó permeteznénk,

- végül a keletkező zöld hulladékot minden esetben elszállítanánk.


Minden egyéb, esetleg felmerülő munkáknál az ajánlat alapján kölcsönös
beleegyezést követően számolnánk el.


Ha egyes munkákat nem vagy másképp szeretnétek,

illetve egyéb, a szezonban felmerülő munkát is az árajánlatban szereplő
árakon,

örömmel elvégzünk,


megtisztelő válaszod várom,


üdvözlettel,


Örs.





kertápolás_éves bontás_zentaiildiko.xlsx

Andrÿffffe9 Galyas

unread,
Mar 7, 2017, 5:34:00 PM3/7/17
to kottlargabi, 'Andrÿffffe9 Galyas' via lappantyu_utca_4, Peter Kegyes, Barna Pulai, Ildikó Zentai, Zsuzsa Galyas
Sziasztok,

Gabi köszönöm szépen, hogy továbbítottad az ajánlatot.
Az ajánlat véleményem szerint jól összerakott és látszik rajta a szakmaiság, viszont elképesztően magas az ár, ha jól számoltam akkor duplája annak, amit Dani adott! Ez szerintem nagyon nem reális, én ezeket az árakat nem támogatom!
Üdv.,
André


--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok „lappantyu_utca_4” csoportjára.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) lappantyu_utca...@googlegroups.com címre.
További lehetőségekért látogasson el ide: https://groups.google.com/d/optout.


kottlargabi

unread,
Mar 9, 2017, 8:44:03 AM3/9/17
to Andrÿffffe9 Galyas, 'Andrÿffffe9 Galyas' via lappantyu_utca_4, Peter Kegyes, Barna Pulai, Ildikó Zentai, Zsuzsa Galyas
Sziasztok, 
En ugyanazt gondolom, mint Andre.
Akkor hogyan tovabb? Szoljak Daninak, hogy gondolja at ujra az arakat? Beszerezzuk mi a zsakokat? Szamoljon max 7 honapos munkaval? 
Udv, Gabi



A Samsung eszközömről küldve


-------- Eredeti üzenet --------
Feladó: 'Andrÿffffe9 Galyas' via lappantyu_utca_4 <lappanty...@googlegroups.com>
Dátum: 2017. 03. 07. 23:33 (GMT+01:00)
Címzett: kottlargabi <kottl...@yahoo.com>, 'Andrÿffffe9 Galyas' via lappantyu_utca_4 <lappanty...@googlegroups.com>, Peter Kegyes <peter....@gmail.com>, Barna Pulai <barna...@gmail.com>, Ildikó Zentai <zentaii...@gmail.com>, Zsuzsa Galyas <zsuzsa...@yahoo.com>
Tárgy: Re: Továbbított: Fwd: kertápolás

Peter Kegyes

unread,
Mar 9, 2017, 4:04:47 PM3/9/17
to kottlargabi, Andrÿffffe9 Galyas, 'Andrÿffffe9 Galyas' via lappantyu_utca_4
Sziasztok, 

Úgy látom, hogy a legnagyobb tétel mindkét ajánlatban a fűnyírás, ezért szerintem érdemes lenne elgondolkodnunk, hogy a
fűnyírást mi csinálnánk és a 'szakembert' kívánó tevékenységeket rendelnénk csak meg.

Ha mindenkinek megfelel esetleg jövő héten szerdán (március 15) délután-este megbeszélhetnénk a 'hogyan tovább?'-ot.

További szép estét.

Péter


--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok „lappantyu_utca_4” csoportjára.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) lappantyu_utca_4+unsubscribe@googlegroups.com címre.

Andrÿffffe9 Galyas

unread,
Mar 9, 2017, 4:45:52 PM3/9/17
to Peter Kegyes, kottlargabi, Ildikó Zentai, Zsuzsa Galyas, Barna Pulai, 'Andrÿffffe9 Galyas' via lappantyu_utca_4
Sziasztok,

mi síelni megyünk szombattól és csak pénteken 17-én jövünk vissza, ezért a 15-e nem jó nekünk az összejövetelre. Ha lehet inkább a március 20-ai hétre tegyük át. Köszönjük.
Amit elfelejtettem megírni, hogy a múlt héten beszéltem a városgazdálkodási igazgatóval és megerősítette, hogy május közepéig elkészül a műút az utcánkban! :)

André


Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) lappantyu_utca_4+unsubscribe@ googlegroups.com címre.

További lehetőségekért látogasson el ide: https://groups.google.com/d/ optout.
--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok „lappantyu_utca_4” csoportjára.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) lappantyu_utca...@googlegroups.com címre.
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages