Kedves Tulajdonostársak!
Ezúton szeretnélek tájékoztatni benneteket, hogy vasárnap estétől 1 fővel bővül a családunk létszáma, ugyanis lesz egy kiskutyánk :)
Mint minden kiskutya esetében, aki új otthonba kerül, sajnos itt is várható, hogy az első néhány napon (főként éjszaka) sírni fog. Természetesen mindent el fogunk követni annak érdekében, hogy ez senki nyugalmát ne zavarja, de ha mégis, akkor már most, előre is elnézést kérünk.
A kutyus egy bichon havanese lesz, ami egy kistermetű, barátságos kutyafajta. Csatolva küldök egy képet is :)
Üdvözlettel,
André