Sziasztok,
mi természetesen egyetértünk azzal, hogy legyenek kivéve a beteg tuják. Kár, hogy ezt Dani már nem sokkal korábban javasolta, annak ellenére, hogy mi jó néhányszor kértük tőle, hogy gondolkozzon el ezen :(
A kivétel költségeit 10.000 Ft-ban maximalizálnám! Ebbe jó lenne ha az általa idén végképp elhalasztott bukszusok kivételét is megoldaná!
A fagyal mint új növénymegoldás a hátsó kerítéshez nekünk nem igazán tetszik.
A Dani által küldött javaslatokkal sem tudunk sokat kezdeni, mert a küldött anyag rengeteg fontos részletet nélkülöz, pl. kép a javasolt növényekről, magasság, db-szám, ár stb...
Mi szeretnénk, ha lenne pótlás még az ősszel, de nem mindenáron és nem szeretnénk olyan megoldást amiről tapasztalatból tudjuk, hogy se nem esztétikus, se nem könnyen kezelhető.
Üdv.,
André
UI: Zsuzsi hamarosan küldi a Dani által tegnap küldött javaslatokat.