Sziasztok!
Már többször is tapasztaltam, hogy a külső garázs/kert kapu nem záródik be.
Sajnos az okára még nem jöttem rá, mert többszöri próbálkozásra becsukódik.
(úgy vettem észre, hogy az alacsony hőmérséklettel lehet összefüggében)
A hiba elhárításáig kérnék Mindenkit, hogy ha jön vagy megy, akkor ellenőrizze a
kertkapu becsukódását.