Sziasztok,
múlt héten szerdán kaptunk választ a FCSM-től, mely szerint elfogadták a határidő hosszabbítási kérelmünket.
Márti és Péter, nagyon köszi az igénybe vett kapcsolati hálót, enélkül nem biztos, hogy sikerült volna!
A választ postán vártam, ahogyan Márti mondtad, ezért az e-mailemet nem néztem olyan sűrűn, de a lényeg, hogy megkaptuk a hosszabbítást!

Üdv.,
André