Kedves Tulajdonostársak!
Ahogy néhány nappal ezelőtt írtam, javaslom, hogy a közeljövőben tartsunk egy lakógyűlést, hogy néhály aktuális témát, illetve a jövőre nézve fontos dolgot meg tudjunk beszélni.
Időpont tekintetében javaslom az október 28-a keddet, 19.00-19.30 óra körül. Ha nem jó az időpont, kérem hogy keressünk egy másikat, ami mindenkinek jó lehet.
Csatolok egy rövid vázlatot is, azokról a témákról, amelyeket érdemes lenne megbeszélnünk.
Helyszínként szívesen látunk mindenkit nálunk.
Várom a visszajelzéseket.
Üdv.,
André