Lakógyűlés

0 views
Skip to first unread message

Andrÿffffe9 Galyas

unread,
Oct 22, 2014, 5:15:21 PM10/22/14
to lappanty...@googlegroups.com, Barna
 
Kedves Tulajdonostársak!
 
Ahogy néhány nappal ezelőtt írtam, javaslom, hogy a közeljövőben tartsunk egy lakógyűlést, hogy néhály aktuális témát, illetve a jövőre nézve fontos dolgot meg tudjunk beszélni.
Időpont tekintetében javaslom az október 28-a keddet, 19.00-19.30 óra körül. Ha nem jó az időpont, kérem hogy keressünk egy másikat, ami mindenkinek jó lehet.
Csatolok egy rövid vázlatot is, azokról a témákról, amelyeket érdemes lenne megbeszélnünk.
Helyszínként szívesen látunk mindenkit nálunk.
Várom a visszajelzéseket.
Üdv.,
André
 
Napirendi Pontok.docx
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages