Sziasztok,
köszi Péter a javaslatokat.
Mi első körben max. 3 db tartályt vennénk.
1-et a bejárati ajtóhoz (ezt kifogásolta a csatművek a felszólításában). Itt a rendelkezésre álló hely és látvány miatt az alábbi tartályt preferáljuk:
1-et a felső kerthez. Ezt ugyanabból a családból javasoljuk, mint a bejárati ajtóhoz preferáltat, csak nagyobb űrtartalommal.
1-et pedig ahhoz a csatornalefolyóhoz, ami a mi teraszunk alatt van a bejárati ajtó jobb oldalánál. Ez lehet egy kedvezőbb árfekvésű darab is, a méretet holnap le tudom ellenőrizni, hogy praktikusan mi férne itt el.
Mind a 3 esetben kell pluszban bekötőcső és csap.
Amennyiben egyetértetek a fentiekkel, akkor holnap elindítanánk a rendelést!
Üdv.,
André