Kuka

1 view
Skip to first unread message

Andrÿffffe9 Galyas

unread,
Aug 18, 2019, 6:23:28 AM8/18/19
to lappanty...@googlegroups.com, Barna Pulai, Pulai-Kottlar Gabriella, peter.kegyes, kegyesne.j...@onyf.hu, Zentaiildiko48
Sziasztok, 

szeretném kérni mindenkitől, hogy a kukába történő szemét kirakása során minden alkalommal figyeljetek oda, hogy lezárt (bekötött) és ne lyukas szemeteszsákot használjatok. 
Idén nyáron már 3 alkalommal takarítottuk ki a nagyobb kukát, mert elviselhetetlen bűzt árasztott, a különböző kifolyt szutykok és egyéb apró beleragadt szemetek vagy éppen kifolyt fehér gipsz jellegű anyag miatt. 
Az árasztott bűzön felül a nem higiénikus kuka rengetek nem kívánatos rovart és egyéb állatot is vonz és ezek közül a legyek és a muslincák még a legártalmatlanabbak... 
Ma reggel ismét azt láttuk, hogy valaki az elmúlt 2 napban egy fehér színű nylont dobott ki összezáratlanul, amiből már kiesett egy nagyobb dinnyehéj és vélhetően annak minden egyéb hozadéka is. A muslincáktól szinte lehetetlen már a kuka közelébe menni...
Szeretném kérni, hogy aki ezt a szemetet elhelyezte, gondoskodjon a kuka kitakarításáról, mi pont egy hete pénteken takarítottuk ki nem kis munkával utoljára. 
Úgy gondolom, hogy a fenti kérés egy pici odafigyeléssel megoldható kell, hogy legyen mindenki számára!
Eddig nem kértünk súlyos összegekért kukatakarítást az FKF-től, de a jövőben már nem vagyunk hajlandók ezt a feladatot önként bevállalni!!!

Köszönöm a megértést, együttműködést és odafigyelést a jövőben!

Üdv., 
André

Peter Kegyes

unread,
Aug 18, 2019, 1:18:02 PM8/18/19
to Andre Galyas, lappanty...@googlegroups.com, Barna Pulai, Pulai-Kottlar Gabriella, kegyesne.j...@onyf.hu, Zentaiildiko48
Sziasztok.
A fehér zacskó mi voltunk,de nem láttuk,hogy lukas lett volna a zsák.
Kedden megyünk haza,szerdán kitakaritjuk a kukákat.
Mégegyszer elnézést.

Péter

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages