Sziasztok,
szeretném kérni mindenkitől, hogy a kukába történő szemét kirakása során minden alkalommal figyeljetek oda, hogy lezárt (bekötött) és ne lyukas szemeteszsákot használjatok.
Idén nyáron már 3 alkalommal takarítottuk ki a nagyobb kukát, mert elviselhetetlen bűzt árasztott, a különböző kifolyt szutykok és egyéb apró beleragadt szemetek vagy éppen kifolyt fehér gipsz jellegű anyag miatt.
Az árasztott bűzön felül a nem higiénikus kuka rengetek nem kívánatos rovart és egyéb állatot is vonz és ezek közül a legyek és a muslincák még a legártalmatlanabbak...
Ma reggel ismét azt láttuk, hogy valaki az elmúlt 2 napban egy fehér színű nylont dobott ki összezáratlanul, amiből már kiesett egy nagyobb dinnyehéj és vélhetően annak minden egyéb hozadéka is. A muslincáktól szinte lehetetlen már a kuka közelébe menni...
Szeretném kérni, hogy aki ezt a szemetet elhelyezte, gondoskodjon a kuka kitakarításáról, mi pont egy hete pénteken takarítottuk ki nem kis munkával utoljára.
Úgy gondolom, hogy a fenti kérés egy pici odafigyeléssel megoldható kell, hogy legyen mindenki számára!
Eddig nem kértünk súlyos összegekért kukatakarítást az FKF-től, de a jövőben már nem vagyunk hajlandók ezt a feladatot önként bevállalni!!!
Köszönöm a megértést, együttműködést és odafigyelést a jövőben!
Üdv.,
André