Re: Továbbított: Re: kert2017

1 view
Skip to first unread message

Andrÿffffe9 Galyas

unread,
Apr 23, 2017, 6:15:38 AM4/23/17
to Andrÿffffe9 Galyas, kottlargabi, 'Andrÿffffe9 Galyas' via lappantyu_utca_4
Sziasztok,

ajánlás útján járt nálunk kb. 1,5 héttel ezelőtt egy kertész, aki a napokban meg is küldte az ajánlatát.
Az ajánlat tartalmaz most egy "rendbetételt", illetve egy karbantartást.
Mi a saját kertünkre, illetve annak átalakítására is kértünk ajánlatot, ezért csak a közös területre vonatkozó részt másolom ki alább.

-A közös területek egyszeri rendbetétele a növények beültetése a kerítés melé 10db-al számolva a babérmeggy 60.000ft a korallberkenye 40-50.000ft.a fűmag 8000ft.

Az új növények beültetése a régi növények szétültetése,kivágása a lenti támfal renbetétele beültetése,a gyep felújítása,az öntözőrendszer átnézésének a munkadíja 80.000ft.

Az árak tartalmazzák az áfát!

Beszéltünk a kert fent tartásáról is arra gondoltam legyen 40.000/hónap áfával ez tartalmazza a tavaszi renbetételt növények metszését,permetezését az öntözőrendszer elindítását karbantartását, a nyári szezonban a növények tápanyagutánpótlását a gyep nyírását heti 1 alkalommal a hulladék elszállítását minden alkalommal az őszi gyepszellőztetést műtrágyázást illetve az önt.rendszer kifújását.


A babérmeggy, illetve a korallberkenye (mindkettő kb. 50-80 cm-es növény ültetéskor) a hátsó kerítéshez kerülne, ahonnan tavaly ki kellett szedni a beteg tujákat. Sajnos elég nagy a valószínűsége annak, hogy további tuják kivételére is szükség lesz (azon túl, amit Zsuzsi múlt héten kiszedetett Danival), mert ez a betegség nagyon kicsi eséllyel kezelhető csak :(
Kezdeni kb. május közepétől tudna, amennyiben a jövő hét elején visszajelzük részére.
Mi támogatjuk ezt a váltást, mivel Dani munkája továbbra sem megfelelő, illetve az egyszeri rendbetétel nagyobb összegén túl, a havi karbantartási ár egészen jónak/elfogadhatónak tűnik.

Légy szíves minél gyorsabban jelezzetek vissza!
Köszönöm.
Üdv.,
André
On Sunday, March 19, 2017 5:09 PM, 'Andrÿffffe9 Galyas' via lappantyu_utca_4 <lappanty...@googlegroups.com> wrote:


Sziasztok,

mivel mi nem tudunk mást v. jobb megoldást, ezért mi támogatjuk, hogy kezdjük el az idei szezont Danival. Ha esetleg menet közben találunk vagy hallunk szakmailag felkészültebb és árban is elfogadható kertészről, akkor még mindig válthatunk gondolom.
Köszi & üdv.,
André


On Tuesday, March 14, 2017 6:56 PM, 'kottlargabi' via lappantyu_utca_4 <lappanty...@googlegroups.com> wrote:



Sziasztok, 
Dani modositott az ajanlaton. 
Udv, Gabi


A Samsung eszközömről küldve


-------- Eredeti üzenet --------
Feladó: Kert-Ész Team <kertesz...@gmail.com>
Dátum: 2017. 03. 13. 21:22 (GMT+01:00)
Címzett: kottl...@yahoo.com
Tárgy: Re: kert2017

Szia Gabi

Csatolmányban a módosított.

üdv: hd

2017. február 13. 22:08 Kert-Ész Team írta, <kertesz...@gmail.com>:
Szia Gabi, Kedves Társasház Lakók.

Csatolmányban az idei év kertgondozási ajánlata. A tavaly év végi béremelési intézkedések illetve a bérekhez tartozó  bérköltség emelésnek hatása van a kertgondozási árainkra nézve. Ezek intézkedések következtében van/vannak olyan tételek amelyek emelkedtek. Van olyan tétel ami persze tőlünk függetlenül emelkedtek, van olyan ami változatlan maradt a tavalyi évhez képest.

Üdvözlettel:

Adri és Dani 

--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok „lappantyu_utca_4” csoportjára.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) lappantyu_utca...@googlegroups.com címre.
További lehetőségekért látogasson el ide: https://groups.google.com/d/optout.


--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok „lappantyu_utca_4” csoportjára.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) lappantyu_utca...@googlegroups.com címre.
További lehetőségekért látogasson el ide: https://groups.google.com/d/optout.


Andrÿffffe9 Galyas

unread,
Apr 24, 2017, 8:55:59 AM4/24/17
to Andrÿffffe9 Galyas, kottlargabi, 'Andrÿffffe9 Galyas' via lappantyu_utca_4
Sziasztok,

Várom a minél előbbi viszzajelzéseiteket, hogy tovább tudjak lépni.
Köszönöm.
Üdv.,
André

Peter Kegyes

unread,
Apr 24, 2017, 5:22:06 PM4/24/17
to Andrÿffffe9 Galyas, kottlargabi, 'Andrÿffffe9 Galyas' via lappantyu_utca_4
Sziasztok!

Ha jól értelmeztem, akkor most

a kert egyszeri rendbetétele kb  150.000 forint

és mondjuk májustól számítva a szezon végéig (6-7 hónap) kb. 240000 -  280000 forint.

Az egyszeri tételeket nem számítva, a kert gondozása szerintünk kedvező árú, és ha a munka minősége is jó, akkor
kész főnyeremény.

Próbáljuk meg az új kertésszel széppé varázsolni a kertünket.

Márti, Péter


2017. április 24. 14:55 'Andrÿffffe9 Galyas' via lappantyu_utca_4 írta, <lappanty...@googlegroups.com>:
Sziasztok,

Várom a minél előbbi viszzajelzéseiteket, hogy tovább tudjak lépni.
Köszönöm.
Üdv.,
André
On Sunday, April 23, 2017 12:15 PM, 'Andrÿffffe9 Galyas' via lappantyu_utca_4 <lappantyu_utca_4@googlegroups.com> wrote:


Sziasztok,

ajánlás útján járt nálunk kb. 1,5 héttel ezelőtt egy kertész, aki a napokban meg is küldte az ajánlatát.
Az ajánlat tartalmaz most egy "rendbetételt", illetve egy karbantartást.
Mi a saját kertünkre, illetve annak átalakítására is kértünk ajánlatot, ezért csak a közös területre vonatkozó részt másolom ki alább.

-A közös területek egyszeri rendbetétele a növények beültetése a kerítés melé 10db-al számolva a babérmeggy 60.000ft a korallberkenye 40-50.000ft.a fűmag 8000ft.

Az új növények beültetése a régi növények szétültetése,kivágása a lenti támfal renbetétele beültetése,a gyep felújítása,az öntözőrendszer átnézésének a munkadíja 80.000ft.

Az árak tartalmazzák az áfát!

Beszéltünk a kert fent tartásáról is arra gondoltam legyen 40.000/hónap áfával ez tartalmazza a tavaszi renbetételt növények metszését,permetezését az öntözőrendszer elindítását karbantartását, a nyári szezonban a növények tápanyagutánpótlását a gyep nyírását heti 1 alkalommal a hulladék elszállítását minden alkalommal az őszi gyepszellőztetést műtrágyázást illetve az önt.rendszer kifújását.


A babérmeggy, illetve a korallberkenye (mindkettő kb. 50-80 cm-es növény ültetéskor) a hátsó kerítéshez kerülne, ahonnan tavaly ki kellett szedni a beteg tujákat. Sajnos elég nagy a valószínűsége annak, hogy további tuják kivételére is szükség lesz (azon túl, amit Zsuzsi múlt héten kiszedetett Danival), mert ez a betegség nagyon kicsi eséllyel kezelhető csak :(
Kezdeni kb. május közepétől tudna, amennyiben a jövő hét elején visszajelzük részére.
Mi támogatjuk ezt a váltást, mivel Dani munkája továbbra sem megfelelő, illetve az egyszeri rendbetétel nagyobb összegén túl, a havi karbantartási ár egészen jónak/elfogadhatónak tűnik.

Légy szíves minél gyorsabban jelezzetek vissza!
Köszönöm.
Üdv.,
André
On Sunday, March 19, 2017 5:09 PM, 'Andrÿffffe9 Galyas' via lappantyu_utca_4 <lappantyu_utca_4@googlegroups.com> wrote:


Sziasztok,

mivel mi nem tudunk mást v. jobb megoldást, ezért mi támogatjuk, hogy kezdjük el az idei szezont Danival. Ha esetleg menet közben találunk vagy hallunk szakmailag felkészültebb és árban is elfogadható kertészről, akkor még mindig válthatunk gondolom.
Köszi & üdv.,
André


On Tuesday, March 14, 2017 6:56 PM, 'kottlargabi' via lappantyu_utca_4 <lappantyu_utca_4@googlegroups.com> wrote:



Sziasztok, 
Dani modositott az ajanlaton. 
Udv, Gabi


A Samsung eszközömről küldve


-------- Eredeti üzenet --------
Feladó: Kert-Ész Team <kertesz...@gmail.com>
Dátum: 2017. 03. 13. 21:22 (GMT+01:00)
Címzett: kottl...@yahoo.com
Tárgy: Re: kert2017

Szia Gabi

Csatolmányban a módosított.

üdv: hd

2017. február 13. 22:08 Kert-Ész Team írta, <kertesz...@gmail.com>:
Szia Gabi, Kedves Társasház Lakók.

Csatolmányban az idei év kertgondozási ajánlata. A tavaly év végi béremelési intézkedések illetve a bérekhez tartozó  bérköltség emelésnek hatása van a kertgondozási árainkra nézve. Ezek intézkedések következtében van/vannak olyan tételek amelyek emelkedtek. Van olyan tétel ami persze tőlünk függetlenül emelkedtek, van olyan ami változatlan maradt a tavalyi évhez képest.

Üdvözlettel:

Adri és Dani 

--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok „lappantyu_utca_4” csoportjára.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) lappantyu_utca_4+unsubscribe@googlegroups.com címre.

További lehetőségekért látogasson el ide: https://groups.google.com/d/optout.
--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok „lappantyu_utca_4” csoportjára.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) lappantyu_utca_4+unsubscribe@googlegroups.com címre.

További lehetőségekért látogasson el ide: https://groups.google.com/d/optout.
--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok „lappantyu_utca_4” csoportjára.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) lappantyu_utca_4+unsubscribe@googlegroups.com címre.

További lehetőségekért látogasson el ide: https://groups.google.com/d/optout.

--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok „lappantyu_utca_4” csoportjára.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) lappantyu_utca_4+unsubscribe@googlegroups.com címre.

Andrÿffffe9 Galyas

unread,
Apr 25, 2017, 2:11:34 PM4/25/17
to Ildikó Zentai, Kottlargabi, Barna Pulai, Peter Kegyes, 'Andrÿffffe9 Galyas' via lappantyu_utca_4, Zsuzsa Galyas, Barna
Sziasztok,

Köszönöm szépen a visszajelzéseket, még Gabitól és Barnától szeretnék kérni egy feedbacket.
Az egyszeri rendbetétel ára az én számításaim szerint inkább 180.000 Ft körül van, de ezt még persze pontosítani fogom és igyekszem az árat is lenyomni, ha tudom.

Közben új infót kaptam a városgazdálkodástól, az út építése mégis valószínűleg csak május végéig fog megtörténni.

Üdv.,
André




On Tuesday, April 25, 2017 6:07 AM, Ildikó Zentai <zentaii...@gmail.com> wrote:


Természetesen elfogafom az új kertészt.

2017. ápr. 24. 14:56 ezt írta ("'Andrÿffffe9 Galyas' via lappantyu_utca_4" <lappanty...@googlegroups.com>):
Sziasztok,

Várom a minél előbbi viszzajelzéseiteket, hogy tovább tudjak lépni.
Köszönöm.
Üdv.,
André


On Sunday, April 23, 2017 12:15 PM, 'Andrÿffffe9 Galyas' via lappantyu_utca_4 <lappantyu_utca_4@ googlegroups.com> wrote:


Sziasztok,

ajánlás útján járt nálunk kb. 1,5 héttel ezelőtt egy kertész, aki a napokban meg is küldte az ajánlatát.
Az ajánlat tartalmaz most egy "rendbetételt", illetve egy karbantartást.
Mi a saját kertünkre, illetve annak átalakítására is kértünk ajánlatot, ezért csak a közös területre vonatkozó részt másolom ki alább.

-A közös területek egyszeri rendbetétele a növények beültetése a kerítés melé 10db-al számolva a babérmeggy 60.000ft a korallberkenye 40-50.000ft.a fűmag 8000ft.

Az új növények beültetése a régi növények szétültetése,kivágása a lenti támfal renbetétele beültetése,a gyep felújítása,az öntözőrendszer átnézésének a munkadíja 80.000ft.

Az árak tartalmazzák az áfát!

Beszéltünk a kert fent tartásáról is arra gondoltam legyen 40.000/hónap áfával ez tartalmazza a tavaszi renbetételt növények metszését,permetezését az öntözőrendszer elindítását karbantartását, a nyári szezonban a növények tápanyagutánpótlását a gyep nyírását heti 1 alkalommal a hulladék elszállítását minden alkalommal az őszi gyepszellőztetést műtrágyázást illetve az önt.rendszer kifújását.


A babérmeggy, illetve a korallberkenye (mindkettő kb. 50-80 cm-es növény ültetéskor) a hátsó kerítéshez kerülne, ahonnan tavaly ki kellett szedni a beteg tujákat. Sajnos elég nagy a valószínűsége annak, hogy további tuják kivételére is szükség lesz (azon túl, amit Zsuzsi múlt héten kiszedetett Danival), mert ez a betegség nagyon kicsi eséllyel kezelhető csak :(
Kezdeni kb. május közepétől tudna, amennyiben a jövő hét elején visszajelzük részére.
Mi támogatjuk ezt a váltást, mivel Dani munkája továbbra sem megfelelő, illetve az egyszeri rendbetétel nagyobb összegén túl, a havi karbantartási ár egészen jónak/elfogadhatónak tűnik.

Légy szíves minél gyorsabban jelezzetek vissza!
Köszönöm.
Üdv.,
André
On Sunday, March 19, 2017 5:09 PM, 'Andrÿffffe9 Galyas' via lappantyu_utca_4 <lappantyu_utca_4@ googlegroups.com> wrote:


Sziasztok,

mivel mi nem tudunk mást v. jobb megoldást, ezért mi támogatjuk, hogy kezdjük el az idei szezont Danival. Ha esetleg menet közben találunk vagy hallunk szakmailag felkészültebb és árban is elfogadható kertészről, akkor még mindig válthatunk gondolom.
Köszi & üdv.,
André


On Tuesday, March 14, 2017 6:56 PM, 'kottlargabi' via lappantyu_utca_4 <lappantyu_utca_4@ googlegroups.com> wrote:



Sziasztok, 
Dani modositott az ajanlaton. 
Udv, Gabi


A Samsung eszközömről küldve


-------- Eredeti üzenet --------
Feladó: Kert-Ész Team <kertesz...@gmail.com>
Dátum: 2017. 03. 13. 21:22 (GMT+01:00)
Címzett: kottl...@yahoo.com
Tárgy: Re: kert2017

Szia Gabi

Csatolmányban a módosított.

üdv: hd

2017. február 13. 22:08 Kert-Ész Team írta, <kertesz...@gmail.com>:
Szia Gabi, Kedves Társasház Lakók.

Csatolmányban az idei év kertgondozási ajánlata. A tavaly év végi béremelési intézkedések illetve a bérekhez tartozó  bérköltség emelésnek hatása van a kertgondozási árainkra nézve. Ezek intézkedések következtében van/vannak olyan tételek amelyek emelkedtek. Van olyan tétel ami persze tőlünk függetlenül emelkedtek, van olyan ami változatlan maradt a tavalyi évhez képest.

Üdvözlettel:

Adri és Dani 

--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok „lappantyu_utca_4” csoportjára.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) lappantyu_utca_4+unsubscribe@ googlegroups.com címre.

További lehetőségekért látogasson el ide: https://groups.google.com/d/ optout.
--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok „lappantyu_utca_4” csoportjára.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) lappantyu_utca_4+unsubscribe@ googlegroups.com címre.

További lehetőségekért látogasson el ide: https://groups.google.com/d/ optout.
--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok „lappantyu_utca_4” csoportjára.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) lappantyu_utca_4+unsubscribe@ googlegroups.com címre.

További lehetőségekért látogasson el ide: https://groups.google.com/d/ optout.
--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok „lappantyu_utca_4” csoportjára.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) lappantyu_utca_4+unsubscribe@ googlegroups.com címre.
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages