Kedves Tulajdonostársak!
Kicsit megcsúsztam a június 13-ai lakógyűlésünk jegyzőkönyvének megküldésével, ezt pótolva, csatolva küldöm a jegyzőkönyvet.
Szintén csatolom a kapott ajánlatot a biztonsági kamera rendszerről is.
A jegyzőkönyv 1. és 2. pontjában leírt időpontok sajnos értelemszerűen tolódnak, de értesítek mindenkit, amit vannak új időpontok.
Szép napot mindenkinek! :)
Üdv.,
André
rendben, egyuttal csatoltan küldöm az eddigi frissitett anyagot
Üdv.:
Barna
2016-06-12 23:36 GMT+02:00 Andrÿffffe9 Galyas
<galya...@yahoo.com>:
Kedves Mindenki!
A visszajelzések alapján holnap 19.00 órakor tartanánk meg a lakógyűlést.
Várunk mindenkit hozzánk!
Üdv.,
André
Sziasztok!
Nekünk a mai nap kérdéses, de a 113, 15 jó.
Üdv.
Péter
2016. június 9. 18:26 írta,
<barna...@gmail.com>:
Szia,
10-15-én egyaránt külföldön leszek.
13-án talán itthon de meg nem fix.
Üdv,
Barna
Az iPhone-omról küldve