Re: lakogyüles

0 views
Skip to first unread message

Andrÿffffe9 Galyas

unread,
Jun 25, 2016, 5:39:23 AM6/25/16
to lappanty...@googlegroups.com, Peter Kegyes, kottlargabi, zsuzsa...@yahoo.com, Ildikó Zentai, Barna Pulai
Kedves Tulajdonostársak!

Kicsit megcsúsztam a június 13-ai lakógyűlésünk jegyzőkönyvének megküldésével, ezt pótolva, csatolva küldöm a jegyzőkönyvet.
Szintén csatolom a kapott ajánlatot a biztonsági kamera rendszerről is.
A jegyzőkönyv 1. és 2. pontjában leírt időpontok sajnos értelemszerűen tolódnak, de értesítek mindenkit, amit vannak új időpontok.
Szép napot mindenkinek! :)
Üdv.,
André



On Monday, June 13, 2016 5:23 PM, Barna Pulai <barna...@gmail.com> wrote:


rendben, egyuttal csatoltan küldöm az eddigi frissitett anyagot

Üdv.:
Barna


2016-06-12 23:36 GMT+02:00 Andrÿffffe9 Galyas <galya...@yahoo.com>:
Kedves Mindenki!
A visszajelzések alapján holnap 19.00 órakor tartanánk meg a lakógyűlést.
Várunk mindenkit hozzánk!
Üdv.,
André



On Friday, June 10, 2016 8:24 AM, Peter Kegyes <peter....@gmail.com> wrote:


Sziasztok!

Nekünk a mai nap kérdéses, de a 113, 15 jó.

Üdv.

Péter

2016. június 9. 18:26 írta, <barna...@gmail.com>:
Szia,

10-15-én egyaránt külföldön leszek.
13-án talán itthon de meg nem fix.

Üdv,
Barna

Az iPhone-omról küldve




Lakógyűlés_jegyzőkönyv_20160613.docx
Galyas André Lappantyú utca videó rendszer telep__t__s.doc
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages