Víz & Csatorna elszámolás

0 views
Skip to first unread message

Andrÿffffe9 Galyas

unread,
Nov 7, 2016, 4:26:53 PM11/7/16
to 'Andrÿffffe9 Galyas' via lappantyu_utca_4, Barna, Kottlargabi, Barna Pulai, Ildikó Zentai
Sziasztok,

a múlt hét folyamán megérkezett az elszámoló számla a tárgyi szolgáltatóktól (hozzánk volt bedobva, bedobjuk holnap Gabinak & Barnának).
Belenézve a számlákba, most már látható, hogy Barnáéknak is bejegyzésre került az almérőjük.
Ezek alapján javaslom, hogy történjen egy elszámolás arra az időszakra, amikor e-nélkül az almérő nélkül kerültek kiszámlázásra a főmérőn mért fogyasztás díjai.
Amennyiben jól látom itt, kb. 98 m3 van szó, mind víz, mind szennyvíz tekintetében (ez az első év közös elszámolásait és a mostani számlákra felvitt mérőóra állások alapján jött ki).
Gabi és Barna, kérlek javasoljatok valamit az elszámolás tekintetében (pl. a még fennálló közös szennyvíz tartozás kiegyenlítése).

Üdv.,
André


Peter Kegyes

unread,
Nov 10, 2016, 3:07:02 AM11/10/16
to Andrÿffffe9 Galyas, 'Andrÿffffe9 Galyas' via lappantyu_utca_4, Barna, Kottlargabi, Barna Pulai, Ildikó Zentai, kegyesne.j...@onyf.hu
Sziasztok!

Elérkezett a következő gázkazán karbantartási idő.

Az szokásos karbantartó cégtől (RM-GÁZ kft www.gaz-szer.hu) kértem időpontot.

A ügyintéző

2016.11.24 08-11 (csütörtök), vagy
2016.11.25 08-11 (péntek)

tudott leghamarabb időpontot adni.

Kérlek Titeket, hogy legkésőbb hétfőig jelöljük meg az egyik időpontot, mert addig mindkettőt fenntartják számunkra.

Más

Még régről van 3 tételem, amit nem számoltunk még el:

- kis kapu elektromos zárbetétjének cseréje    6.000 ft
- fénycső (10 db)                                           6.832 ft
- fénycső gyújtó                                            2.000 ft.

Kérdésem, hogy a közös költéségből, vagy elosztva lakásonként számoljuk el.

További szép napot.

Üdv.

Péter

Andrÿffffe9 Galyas

unread,
Nov 10, 2016, 6:11:26 PM11/10/16
to Peter Kegyes, 'Andrÿffffe9 Galyas' via lappantyu_utca_4, Barna, Kottlargabi, Barna Pulai, Ildikó Zentai, kegyesne.j...@onyf.hu
Sziasztok,

nekünk a kazánkarbantartásra a csütörtök, 11.24-e lenne megfelelő.
A költségek kifizetése szempontjából, nekünk mindkét megoldás rendben van.
Üdv.,
André

Peter Kegyes

unread,
Nov 16, 2016, 3:52:41 AM11/16/16
to Andrÿffffe9 Galyas, 'Andrÿffffe9 Galyas' via lappantyu_utca_4, Barna, Kottlargabi, Barna Pulai, Ildikó Zentai, kegyesne.j...@onyf.hu
Sziasztok!


A gázkészülékek karbantartására 2016.11.24 08-11 (csütörtök) időpontot lefoglaltam.

Az ügyintéző információja alapján a szerelő 8-9 között jön.

A fizetni csak készpénzben lehet és egy kiszállási díjat kell fizetnünk, amit gondolom elosztunk.

További szép napot.

Üdv.

Péter
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages