Kedves Mindenki!
Sajnos a belső garázskapu ismételten nem minden esetben csukódik be.
A jelenség a szokásos: elindul a kapu lefelé és az 1/4 út után visszanyílik és sajnos úgy is marad.
Ma mikor elmentem (19:30) nyitva volt a garázskapunk.
Kérnék mindenkit, hogy ha elmegy vagy ha hazajön, minden esetben ellenőrizze, hogy teljesen becsukódik-e a garázskapu.
Hétvégén megpróbálom a csatlakozásokat bezsírozni, de lehetséges, hogy
karbantartáshoz ki kell hívnunk majd egy szerelőt.
Addig is köszönöm hogy figyeltek a kapu működésére.
Üdv.
Péter