Garazskapu

0 views
Skip to first unread message

Peter Kegyes

unread,
Dec 9, 2019, 5:19:27 PM12/9/19
to lappanty...@googlegroups.com, Andre Galyas, Ildikó Zentai, Barna Pulai, Pulai-Kottlar Gabriella, kegyesne.j...@gmail.com
Kedves Mindenki!

Sajnos a belső garázskapu ismételten nem minden esetben csukódik be.
A jelenség a szokásos: elindul a kapu lefelé és az 1/4 út után visszanyílik és sajnos úgy is marad.
Ma mikor elmentem (19:30) nyitva volt a garázskapunk.

Kérnék mindenkit, hogy ha elmegy vagy ha hazajön, minden esetben ellenőrizze, hogy teljesen becsukódik-e a garázskapu.

Hétvégén megpróbálom a csatlakozásokat bezsírozni, de lehetséges, hogy
karbantartáshoz ki kell hívnunk majd egy szerelőt.

Addig is köszönöm hogy figyeltek a kapu működésére.

Üdv.
Péter

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages