Lakcím bejelentés

1 view
Skip to first unread message

Andrÿffffe9 Galyas

unread,
Jan 20, 2014, 3:48:43 PM1/20/14
to lappanty...@googlegroups.com, pulai...@yahoo.com
Kedves Tulajdonostársak!

A mai napon voltam az Önkormányzatnál és sikerült bejelentkeznünk a Lappantyú utca 4 szám alá.  A bejelentkezés elé nem gördítettek semmilyen akadályt. Bemutattam a korábban megküldött használatba vételi engedélyt, amely elegendő volt az ügyintézőnek.
Üdv.,
André
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages