Továbbított: kert2017

0 views
Skip to first unread message

kottlargabi

unread,
Feb 14, 2017, 8:32:51 AM2/14/17
to 'Andrÿffffe9 Galyas' via lappantyu_utca_4

Sziasztok, 

Kerlek Benneteket reagaljatok, hogy mit gondoltok az ajanlatrol. 

Koszonom!


A Samsung eszközömről küldve


-------- Eredeti üzenet --------
Feladó: Kert-Ész Team <kertesz...@gmail.com>
Dátum: 2017. 02. 13. 22:08 (GMT+01:00)
Címzett: kottl...@yahoo.com
Tárgy: kert2017

Szia Gabi, Kedves Társasház Lakók.

Csatolmányban az idei év kertgondozási ajánlata. A tavaly év végi béremelési intézkedések illetve a bérekhez tartozó  bérköltség emelésnek hatása van a kertgondozási árainkra nézve. Ezek intézkedések következtében van/vannak olyan tételek amelyek emelkedtek. Van olyan tétel ami persze tőlünk függetlenül emelkedtek, van olyan ami változatlan maradt a tavalyi évhez képest.

Üdvözlettel:

Adri és Dani 
2017szezon_Lappantyú04.docx

Peter Kegyes

unread,
Feb 15, 2017, 9:50:37 AM2/15/17
to kottlargabi, 'Andrÿffffe9 Galyas' via lappantyu_utca_4
Sziasztok!

Ez az előző évihez képest 27 %-os emelés. Szerintem egy kicsit sok.

Üdv

Péter

--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok „lappantyu_utca_4” csoportjára.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) lappantyu_utca_4+unsubscribe@googlegroups.com címre.
További lehetőségekért látogasson el ide: https://groups.google.com/d/optout.

Andrÿffffe9 Galyas

unread,
Feb 25, 2017, 12:41:26 PM2/25/17
to Peter Kegyes, kottlargabi, 'Andrÿffffe9 Galyas' via lappantyu_utca_4
Sziasztok,

elnézést a késői reagálásért, most sikerült csak megnézni az ajánlatot.
Őszintén szólva nagyon meglepőnek találom az ajánlatot, több tételt is eltúlzottnak érzek, illetve leginkább az emelés mértékét tartom annak.
A 8,5 hónapos kertészeti időszak teljesen szükségtelen, normál esetben a külső kertészet április 1-től szeptember 30-ig tart, ami 6 hónap. Ezen persze lehet alakítani időjárástól függően, de a tavalyi 8 hónap után most ismét ugrottunk egy fél hónapot, véleményem szerint teljesen feleslegesen. Tavaly is az első néhány alkalom láthatóan teljesen felesleges volt kb. 1/10 zsáknyi füvet nyírtak, illetve vittek el tőlünk. Ezzel kapcsolatos a zsákokra vonatkozó ajánlat valótlansága is, tavaly 5 beszeréssel számolt, idén már 6-al, mindezt úgy, hogy 1 beszerzés (adag) 10db zsákot jelent. Ha csak a 8,5 hónapot számoljuk, úgy hogy havonta 3 alkalommal jön, akkor is látható hogy matematikailag maximum 3 csomag lenne indokolt. Tavaly nagyon gazdaságos volt a zsákok felhasználása Dani kertész számára, több háznál is ugyanazt a zsákot tudta használni...:(

Úgy gondolom és ezt már tavaly is jeleztem, hogy a munka minősége nem volt mindig megfelelő, az árak valóságtartalma pedig biztos, hogy nem valós sajnos...:(

Én a tavalyi évben 2 másik kertésszel is felvettem a kapcsolatot, de sajnos egyik sem bizonyult megbízhatónak, még csak vissza sem jeleztek. Ettől függetlenül nem adnám fel az új kertész iránti keresést, mert a jelenlegit egyáltalán nem érzem jó szakembernek és őszintének.

Javaslom, hogy ha valakinek van olyan információja vagy ismer megbízható jó szakembert, akkor mindenképpen váltsunk. Ha nem találunk ilyet, akkor is csak április 1-től kezdjen újra Dani.

Gondolom március 20-a körül elég visszajelezni neki.

Üdv.,
André





Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) lappantyu_utca_4+unsubscribe@ googlegroups.com címre.

További lehetőségekért látogasson el ide: https://groups.google.com/d/ optout.
--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok „lappantyu_utca_4” csoportjára.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) lappantyu_utca...@googlegroups.com címre.

zentaii...@gmail.com

unread,
Feb 28, 2017, 4:04:47 AM2/28/17
to 'Andrÿffffe9 Galyas' via lappantyu_utca_4

Kertész ismerősöm jön a jövő héten , és megbeszéljük a munkát . Imre Kata virágkötő művész , a fiai kert rendezéssel foglalkoznak . Remélem sikerül megegyezni vele ! Sziasztok : Ildikó

 

Küldte a Windows 10 Posta

 

Feladó: 'Andrÿffffe9 Galyas' via lappantyu_utca_4
Elküldve: 2017. február 25., szombat 18:41
Címzett: Peter Kegyes; kottlargabi
Másolatot kap: 'Andrÿffffe9 Galyas' via lappantyu_utca_4
Tárgy: Re: Továbbított: kert2017

 

Sziasztok,

 

elnézést a késői reagálásért, most sikerült csak megnézni az ajánlatot.

Őszintén szólva nagyon meglepőnek találom az ajánlatot, több tételt is eltúlzottnak érzek, illetve leginkább az emelés mértékét tartom annak.

A 8,5 hónapos kertészeti időszak teljesen szükségtelen, normál esetben a külső kertészet április 1-től szeptember 30-ig tart, ami 6 hónap. Ezen persze lehet alakítani időjárástól függően, de a tavalyi 8 hónap után most ismét ugrottunk egy fél hónapot, véleményem szerint teljesen feleslegesen. Tavaly is az első néhány alkalom láthatóan teljesen felesleges volt kb. 1/10 zsáknyi füvet nyírtak, illetve vittek el tőlünk. Ezzel kapcsolatos a zsákokra vonatkozó ajánlat valótlansága is, tavaly 5 beszeréssel számolt, idén már 6-al, mindezt úgy, hogy 1 beszerzés (adag) 10db zsákot jelent. Ha csak a 8,5 hónapot számoljuk, úgy hogy havonta 3 alkalommal jön, akkor is látható hogy matematikailag maximum 3 csomag lenne indokolt. Tavaly nagyon gazdaságos volt a zsákok felhasználása Dani kertész számára, több háznál is ugyanazt a zsákot tudta használni...:(

 

Úgy gondolom és ezt már tavaly is jeleztem, hogy a munka minősége nem volt mindig megfelelő, az árak valóságtartalma pedig biztos, hogy nem valós sajnos...:(

 

Én a tavalyi évben 2 másik kertésszel is felvettem a kapcsolatot, de sajnos egyik sem bizonyult megbízhatónak, még csak vissza sem jeleztek. Ettől függetlenül nem adnám fel az új kertész iránti keresést, mert a jelenlegit egyáltalán nem érzem jó szakembernek és őszintének.

 

Javaslom, hogy ha valakinek van olyan információja vagy ismer megbízható jó szakembert, akkor mindenképpen váltsunk. Ha nem találunk ilyet, akkor is csak április 1-től kezdjen újra Dani.

 

Gondolom március 20-a körül elég visszajelezni neki.

 

Üdv.,

André

 

 

On Wednesday, February 15, 2017 3:58 PM, Peter Kegyes <peter....@gmail.com> wrote:

 

Sziasztok!

Ez az előző évihez képest 27 %-os emelés. Szerintem egy kicsit sok.

Üdv

Péter

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages