Sziasztok,
a múlt hét folyamán megérkezett az elszámoló számla a tárgyi szolgáltatóktól (hozzánk volt bedobva, bedobjuk holnap Gabinak & Barnának).
Belenézve a számlákba, most már látható, hogy Barnáéknak is bejegyzésre került az almérőjük.
Ezek alapján javaslom, hogy történjen egy elszámolás arra az időszakra, amikor e-nélkül az almérő nélkül kerültek kiszámlázásra a főmérőn mért fogyasztás díjai.
Amennyiben jól látom itt, kb. 98 m3 van szó, mind víz, mind szennyvíz tekintetében (ez az első év közös elszámolásait és a mostani számlákra felvitt mérőóra állások alapján jött ki).
Gabi és Barna, kérlek javasoljatok valamit az elszámolás tekintetében (pl. a még fennálló közös szennyvíz tartozás kiegyenlítése).
Üdv.,
André