Útépítés

0 views
Skip to first unread message

Andrÿffffe9 Galyas

unread,
Apr 29, 2017, 2:34:57 AM4/29/17
to 'Andrÿffffe9 Galyas' via lappantyu_utca_4, Kottlargabi, Barna Pulai, Ildikó Zentai, Peter Kegyes, Zsuzsa Galyas, Barna
Kedves Tulajdonostársak,

a tegnapi napon véletlenszerűen a tudomásunkra jutott, hogy a jövő hét elején (várhatóan kedden) elkezdődik az utcánk aszfaltozási munkálata.

Az első fázisban a víznyelőket fogják kialakítani.

Elvileg egy tájékoztató levél kiküldése is folyamatban van, de úgy látszik ez némileg csúszik...
Ha Zsuzsi nem kérdez rá tegnap az utcában méricskélő emberektől, hogy mit is csinálnak tulajdonképpen, ki tudja, mikor szerzünk tudomást az indulásról (valószínűleg csak akkor, amikor már felvonulnak a munkások).

A munkálatok időtartama előre láthatólag 3-4 hét lesz, több szakaszra (munkaműveletre) bontva.

Sajnos több infónk nincs, de mindenképpen szerettük volna ezt a keveset megosztani veletek és reméljük, hogy azért egy ennél pontosabb tájékoztatást hamarosan mégis csak el fog érni bennünket.

Szép 7végét mindenkinek!

Üdv.,
André
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages