Sziasztok,
szeretnénk jelezni nektek, hogy várhatóan a jövő hét folyamán elkezdődik nálunk a teraszunk felújítása.
Ez azt jelenti, hogy a jelenlegi burkolat teljes egészében felszedésre kerül és új burkolat kerül lerakásra.
A teljes munka nagyságrendileg 2-3 hetet fog igénybe venni, és biztosan fog némi kellemetlenséggel is járni, úgy mint a felszedés zaja, pora, a felszedett burkolat és shitt kitalicskázása és elszállítása stb. Ezért előre is kérjük a türelmeteket!
Az is elképzelhető, hogy a teraszunk egy részén télikert kerül kialakításra, ami Mártika és Péter lakásának erkélye alatti részen valósúlna meg. Ez még nem 100%-ban eldöntött, valószínűleg a következő 1-1,5 hétben fog kiderülni. Természetesen erről is tájékoztatunk majd benneteket, amint bizonyossá válik.
Szép estét!
André