Festés

0 views
Skip to first unread message

kottl...@yahoo.com

unread,
Oct 10, 2019, 9:46:47 AM10/10/19
to lappantyu_utca_4
Sziasztok,
Hétfőn reggel 9 körül érkeznek a festők. Annyit kértek, hogy a labtorloket, ajtodiszeket stb. rakjuk el.
Legkésőbb szerdára befejezik a munkát.
Üdv
Gabi


A Huawei mobilomról küldve

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages