Elfelejtettem, hogy megrendeltük a szemétszállítást is, szept. 1-től szól a szerződés, lehet, hogy a kukákat már előbb kihozzák, de a szemetet nem viszik el korábban. :)
Csütörtökönként lesz a szemétszállítás.
A szelektív kukákra vonatkozóan meglátjuk mennyi helyünk marad, és utána megérdeklődjük az önkormányzatnál, van-e még ilyen ingyenes elszállítási lehetőség.
Szeretnénk kérni mindenkit, hogy kulccsal ne zárjátok be a lépcsőház ajtót, mert így kaputelefonnal nem lehet azt kinyitni. (Természetesen megegyezhetünk abban, hogy meghatározott napszakban zárjuk az ajtót., de erről akkor beszéljünk.)