kérés

1 view
Skip to first unread message

Gabriella Kottlar

unread,
Dec 1, 2014, 4:05:39 AM12/1/14
to lappanty...@googlegroups.com
Kedves Mindenki!


Kérlek Benneteket, hogy reggelente, aki először elmegy, vagy aki este bezárta az ajtót, nyissa ki, mert reggel negyed 8 körül hozzák az ebédemet, és sokszor gondot okoz a bejutás.

Köszönöm a segítségeteket! Gabi
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages