Re: Elszámolás

1 view
Skip to first unread message

Bence Fonth

unread,
Jul 31, 2013, 12:17:42 PM7/31/13
to Molnár Ádám, lappanty...@googlegroups.com

Kérésre továbbitott levél.

2013.07.31. 18:11, "Molnár Ádám" <in...@molnarkert.hu> ezt írta:
Tisztelt Tulajdonosok!

Csatolva küldöm az elvégzett kertépítési munkákról szóló elszámolásom.

Kútról történő öntözés költségeit nem tartalmazza, mivel az ehhez szükséges berendezések még nem kerültek betelepítésre. Ennek oka, hogy méréseim szerint a kút napi egy öntözést képes ellátni amely a beállt kert vízfogyasztását szolgálja ki. Frissen elkészült kertnek lényegesen nagyobb vízigénye van, ezért rövid ideig hálózati vízzel tápláltam meg az öntözőrendszert. A szivattyút rövid időn belül megállapodásunk szerint telepítem, melynek kifizetése csak ezt követően válik esedékessé.

Kérem, hogy elszámolásunkat készpénzben rendezzük.

--
Üdvözlettel:
Molnár Ádám
Ügyvezető
0630/5566322
Molnár-Kert Kft.

Bence Fonth

unread,
Jul 31, 2013, 12:23:29 PM7/31/13
to lappanty...@googlegroups.com

A csatolmany lemaradt...

---------- Továbbított üzenet ----------
Feladó: "Molnár Ádám" <in...@molnarkert.hu>
Dátum: 2013.07.31. 18:11
Tárgy: Elszámolás
Címzett: <fonth...@gmail.com>
Másolat:
Lappantyú u., Tulajdonosok2 Elszámolás.xls
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages