Sziasztok,
csatolva küldöm az FCSM Zrt.-nek ma reggel kiküldött levelet, amelyben kérem a halasztást 2025. május 15-ig.
Mivel sajnos nem lehetünk biztosak abban, hogy a kérést az FCSM elfogadja, vagy egyáltalán érdemben reagál rá, az lenne a javaslatom, hogy a felszólító levél mellékletében megküldött képen látható csatornához szerezzünk be egy víztartályt, lehetőleg december 15-ig. Így akár reagálnak a levélre, akár nem, vagy esetleg elutasítják a kérést, egy esetleges ellenőrzés során már fel tudnánk mutatni, hogy megtettük a szükséges intézkedést annak érdekében, hogy a csapadékvizet ne a szennyvízcsatornába vezessük.
Kérem, hogy nézzetek ti is opciókat a beszerzendő víztartályra és döntsük el minél gyorsabban, hogy mit rendelünk meg.
Kaphatók nagyon szép dekoratív tartályok is, mint pl. az alábbi (410 l):
vagy az alábbi, ami kicsit kisebb (240 l):
Az árak természetesen a kiviteltől és az anyaghasználattól függően nagyon szórnak.
Szép estét mindenkinek!
André