Fw: Vízművek

1 view
Skip to first unread message

Andrÿffffe9 Galyas

unread,
Nov 29, 2024, 4:29:54 PM11/29/24
to Lappantyu_utca_4
Sziasztok, 

csatolva küldöm az FCSM Zrt.-nek ma reggel kiküldött levelet, amelyben kérem a halasztást 2025. május 15-ig. 
Mivel sajnos nem lehetünk biztosak abban, hogy a kérést az FCSM elfogadja, vagy egyáltalán érdemben reagál rá, az lenne a javaslatom, hogy a felszólító levél mellékletében megküldött képen látható csatornához szerezzünk be egy víztartályt, lehetőleg december 15-ig. Így akár reagálnak a levélre, akár nem, vagy esetleg elutasítják a kérést, egy esetleges ellenőrzés során már fel tudnánk mutatni, hogy megtettük a szükséges intézkedést annak érdekében, hogy a csapadékvizet ne a szennyvízcsatornába vezessük. 
Kérem, hogy nézzetek ti is opciókat a beszerzendő víztartályra és döntsük el minél gyorsabban, hogy mit rendelünk meg. 
Kaphatók nagyon szép dekoratív tartályok is, mint pl. az alábbi (410 l):
Inline image
 
vagy az alábbi, ami kicsit kisebb (240 l):
Inline image

Az árak természetesen a kiviteltől és az anyaghasználattól függően nagyon szórnak. 

Szép estét mindenkinek!
André

----- Forwarded Message -----
From: Zsuzsa Galyas <zsuzsa...@yahoo.com>
To: Galyas André <galya...@yahoo.com>
Sent: Friday, November 29, 2024 at 10:41:13 AM GMT+1
Subject: Vízművek

20241129-104000.pdf
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages