Nisam čuo za to, ali se čini dovoljno zanimljivo. Kako si ti, Radovane,
predložio temu a nije se javio nitko da bi već bio upućen, najlogičnije
da ti odabereš predavanje a onda nam još treba netko tko dolazi u
Hacklab sa laptopom i voljan ga je donirati za tu svrhu.