LG 03/2012

5 views
Skip to first unread message

Nikola Plejic

unread,
Mar 2, 2012, 6:04:04 PM3/2/12
to lang...@googlegroups.com
Je li ovomjesečni LG po planu, tj. vidimo li se u nedjelju u 18 h?

Alan Pavičić

unread,
Mar 2, 2012, 6:06:10 PM3/2/12
to lang...@googlegroups.com

> Je li ovomjesečni LG po planu, tj. vidimo li se u nedjelju u 18 h?
>

da

--aka

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages