!, ilitiga ne.
Još nemamo nikoga za Dart, a nije ni jasno tko će i što pričati o
Coffeescriptu tako da smo primorani sve odgodit za sedmicu dana.
poz
--aka
evo nam se bliži termin odgođenog LG-a, a koliko vidim i dalje nema
dobrovoljaca za predavanje o Dartu. Moram priznati da mi je čak pomalo
i simpatična sveopća rezignacija prema novom Googleovom (polu)jeziku,
ali trebali bismo vidit šta ćemo u nedjelju.
Jedna varijanta je da odradimo (David, ja ili preferabilno netko tko
do sada nije predavao) samo Coffeescript i da nam Rush pokaže
Smalltalk u JS-u (najavio je relativno kratko predavanje). Naravno,
postoji i opcija da napravimo nešto van programa i da zaboravimo na JS
frontende (@Marcell -- jesi spreman za ono svoje?). U svakom slučaju,
nećemo raditi odgodu za još jednu sedmicu.
I još jedan mali problem -- ja sam u nedjelju slobodan tek od 19h,
tako da se ili moramo na listi dogovorit tko će otključati klub i
pokrenit predavanja ili sve kreće sat kasnije.
Trebao bih nekakav response da znamo na čemu smo ... fala
--aka
P.S.
zadnjih dana mi gmail sjebava encoding mailova sa hrvatskim znakovima
(u opcijama imam autodetect, a ne UTF-8), tako da se ne čudite ako
dobijete artifakte umijesto dijakritičkih znakova
Ja cu za amber smalltalk biti fakat kratak jer mi trenutno desna ruka nije raspoloziva (zamotalo mi rame).
rush
On Nov 10, 2011 1:10 PM, "Alan Pavičić" <aka...@gmail.com> wrote:
Alo,
evo nam se bliľi termin odgođenog LG-a, a koliko vidim i dalje nema
dobrovoljaca za predavanje o Dartu. Moram priznati da mi je čak pomalo
i simpatična sveopća rezignacija prema novom Googleovom (polu)jeziku,
ali trebali bismo vidit ąta ćemo u nedjelju.
Jedna varijanta je da odradimo (David, ja ili preferabilno netko tko
do sada nije predavao) samo Coffeescript i da nam Rush pokaľe
Smalltalk u JS-u (najavio je relativno kratko predavanje). Naravno,
postoji i opcija da napravimo neąto van programa i da zaboravimo na JS
frontende (@Marcell -- jesi spreman za ono svoje?). U svakom slučaju,
nećemo raditi odgodu za joą jednu sedmicu.
I joą jedan mali problem -- ja sam u nedjelju slobodan tek od 19h,
tako da se ili moramo na listi dogovorit tko će otključati klub i
pokrenit predavanja ili sve kreće sat kasnije.
Trebao bih nekakav response da znamo na čemu smo ... fala
--aka
P.S.
zadnjih dana mi gmail sjebava encoding mailova sa hrvatskim znakovima
(u opcijama imam autodetect, a ne UTF-8), tako da se ne čudite ako
dobijete artifakte umijesto dijakritičkih znakova
--
You received this message because you are subscribed to the Google Groups "lang gang" group.
To...
u shit! ako ti je problem napravit predavanje nemoj se forsirat radi
LG-a. ti procjeni možeš li
--aka
:-)
Umjesto formalog predavanja mogli bismo imati razmjenu dojmova. Bilo
bi lijepo kada bi netko napisao par linija kôda, serverskog i
klijentskog, pa da krenemo od toga.
>
> Jedna varijanta je da odradimo (David, ja ili preferabilno netko tko
> do sada nije predavao) samo Coffeescript i da nam Rush pokaľe
> Smalltalk u JS-u (najavio je relativno kratko predavanje). Naravno,
> postoji i opcija da napravimo neąto van programa i da zaboravimo na JS
> frontende (@Marcell -- jesi spreman za ono svoje?). U svakom slučaju,
> nećemo raditi odgodu za joą jednu sedmicu.
Ja bih možda mogao potrošiti 10 minuta, ali ne bih htio trčati pred rudo.
> I joą jedan mali problem -- ja sam u nedjelju slobodan tek od 19h,
> tako da se ili moramo na listi dogovorit tko će otključati klub i
> pokrenit predavanja ili sve kreće sat kasnije.
Možda možemo pričekati s predavanjima do 19? Vjerojatno ne bi bilo
loše kada bi klub bio otključan nešto ranije, da se ljudi mogu pomalo
skupljati.
- oknid
Prilagoditi cu se vecini, ali ja radije ne bih da klizemo s vremenom I zavrsimo u sitne sate.
rush
On Nov 10, 2011 2:14 PM, "Kazimir Majorinc" <kaz...@chem.pmf.hr> wrote:
Imam i ja kraće izlaganje o Johnu McCarthyju.
Isto mislim da moľemo početi u 19.
--
You received this message because you are subscribed to the Google Groups "lang gang" group.
T...
da fakat, sorry, na McCarthyja sam zaboravio
--aka
alo,
izgleda da nema nitko ko moze sa sigurnoscu biti u mami u 18h i da ima kljuceve, tako da smo primorani poceti u 19h
poz
--aka