(da si znam organizirati dan)
oknid
¬2b
sorry, zaboravio objavit. odgođeno za 7 dana.
--aka
dakle, LG je u sljedeću nedjelju (11.12.). za sada od tema imamo samo
GObject - GTK-ov objektni model koji je eksplicitno dizajniran za
bindinge na druge jezike (stvar bi zbog svoje sve prisutnosti morala
bit zanimljiva svim linuxašima). ako netko ima još nekakav prijedlog
slobodno nek se javi.
vidimo se u nedjelju@18h
--aka
Ako nitko nema pametniju ideju ja bih mogao, da ne završimo prerano,
potrošiti 10 do 15 minuta pričajući malo o uniji tipova (ili tipu
unije?) uz marginalno spominjanje Curry-Howardove podudarnosti
(zapravo bih prepričao blog post koji mi se svidio).
oknid
>
> vidimo se u nedjelju@18h
>
> --aka
>
> --
> You received this message because you are subscribed to the Google Groups "lang gang" group.
> To post to this group, send email to lang...@googlegroups.com.
> To unsubscribe from this group, send email to lang-gang+...@googlegroups.com.
> For more options, visit this group at http://groups.google.com/group/lang-gang?hl=en.
>
super
--aka
Ovaj?
http://www.chuusai.com/2011/06/09/scala-union-types-curry-howard/
--
"Linear Time is wrong and suicidal." -- Gene Ray
Baš taj. Naravno, ja to mogu reći lošije nego što je napisano. Nadam
se pomoći s tvoje strane. ;-)
Ne znam jesi li vidio, postoji i video gdje čovjek priča upravo o tome
i to skoro 1.5 h.
oknid
>
> --
> "Linear Time is wrong and suicidal." -- Gene Ray
>
Pozdrav,
Iva
Brz oporavak Aki.
Ako i dalje ima interesa, mogu ja doći otključati Mamu oko 18 h. Samo
javite da ne dolazim(o) bezveze. :)
Tko je trebao pricati o GObjectu? Aka ili netko drugi?
rush
On Dec 11, 2011 3:24 PM, "Nikola Plejic" <zwei...@gmail.com> wrote:
On Sun, Dec 11, 2011 at 3:10 PM, Iva Jurisic <iva.j...@gmail.com> wrote:
> Nazalost, danas Aka ne...
Brz oporavak Aki.
Ako i dalje ima interesa, mogu ja doći otključati Mamu oko 18 h. Samo
javite da ne dolazim(o) bezveze. :)
--
You received this message because you are subscribed to the Google Groups "lang gang" group.
To...
Vjerujem da je Aka -- rekao je da bi bilo super da održimo *ostatak*
programa. :)
Hm steta taj dio programa me zanimao :) tak da mozda navratim naluknuti se a mozda I ne. Tj ne otkljucavajte samo zbog mene.
rush
--
You received this message because you are subscribed to the Google Groups "lang gang" group.
To post to this group, send email to lang...@googlegroups.com.
To unsubscribe from this group, sen...
2011/12/11 Kazimir Majorinc <kaz...@chem.pmf.hr>:
>
> Koliko vidim, još je ostao Dinko sa kraćim, 15-minutnim izlaganjem o unijama
> tipova. Mislim da je to, iako zanimljiv, ipak prekratak program, tako da je
> bolje odgoditi.
>
>
>
sorry za jučer - napala me nekakva crijevna viroza i svakako vam
preporučam da je izbjegnete ako ikako možete.
dakle, ako sam dobro razumio, jučer nije bilo LG-a. ukoliko ste idući
vikend u Zg (većina Razmjene je tada u Moravicama) možemo pokušati sve
odraditi u nedjelju 18.12?
poz
--aka
Zvuči kao koristan savjet. ;-)
>
> dakle, ako sam dobro razumio, jučer nije bilo LG-a. ukoliko ste idući
> vikend u Zg (većina Razmjene je tada u Moravicama) možemo pokušati sve
> odraditi u nedjelju 18.12?
18.12. je, čini mi se, još jedini mogući datum u prosincu. Ja sam za.
- oknid
>
> poz
> --aka
I ja sam za.
--
Kazimir Majorinc
http://kazimirmajorinc.blogspot.com
Ja sam u Zagrebu i zanima me GObject. :)
>
> Jel sve po planu, vidimo se večeras u 18 h?
>
da
--aka
--