izgleda da će ELS 2012. biti u Zadru. To mi je jedina Lisp confa na
kojoj nikad nisam bio jer mi izgleda malo akademski uštogljeno (i ima
gadno visoke kotizacije), ali s obzirom da je tu u nas ipak razmislite
(pogotovo vi šta bi vam faxevi to mogli platiti)
poz
--aka