samo potvrđujem već dogovoreno - na sljedećem LG-u će nam Marin
predavati o OGRE3D i primjeni istoga u svom projektu
(http://www.libhand.org/). Iako tema nije striktno vezana uz
programske jezike i tehnologije, mislim da će biti dovoljno napredna
da zagrije vaše pametne glavice.
Dakle, MAMA, 1.4.@18h
--aka