مخالفت موقوف

5 views
Skip to first unread message

MN

unread,
Jul 29, 2015, 3:53:18 AM7/29/15
to mahvash n
دستورات باید یکی یکی به اجراء در آید. فعلا اونی که «‌ماجرا جو »‌بود رفته !! و سر به زیرها و مودب ها و خندان ها  تشریف آوردند. مبارکتان باشد سبزها و بنفش ها . از زمان کودتا به اینطرف  هر روتان «‌قر »‌است و بس . دیگه هشچ مشگلی در ایران وجود ندارد. برای این قانون هم بروید « قر » دهید چون شامل شماها نمیشه که نه تنها مخالف نیستید بلکه سریع صد و پنجاه صفحه ننگ نامه را خودندید و با تی شرت عاشق آمریکا و بادبادکهای حاضر آماده و ماشین های روباز چند صد میلیونی ریختید تو خیابان ها تا « فرزند ان شجاع انقلاب »‌ استقبال کنید. وقتی این افراد معلوم الحال نماینده مافیا و اشراف  کودتا گر میشوند « فرزند انقلاب »‌ و سرسپردگی میشه « نرمش قهرمانانه » مشخص است که معنای  منافع ملی هم  فعلا در «‌قر کمر »‌ اشراف بی درد باید معنا بشه . اسامی اعضاء « شورای امنیت ملی » هم در زیر مقاله اضافه شده  !!  

با تصویب شورای عالی امنیت ملی و ابلاغ وزارت ارشاد
رسانه ها از انتشار هرگونه مطلب در مخالفت با توافق هسته ای منع شدند
رسانه ها از انتشار هرگونه مطلب در مخالفت با توافق هسته ای منع شدنددولت بهار: سخنگوی وزارت ارشاد گفت: در این تصمیم اخیر هم که از طرف ما به مطبوعات ابلاغ شد، موضوع تامین وحدت و حفظ منافع کشور گنجانده شده است. تاکید می کنم که مصوبات شورای عالی امنیت ملی برای همگان لازم‌الاجرا است و ما هم این مصوبه را بر اساس قانون مطبوعات در رسانه ها ابلاغ کردیم.
  

به گزارش دولت بهار، سخنگوی وزارت ارشاد پیرامون ابلاغیه اخیر شورای عالی امنیت ملی در رسانه ها در خصوص منع انتشار هرگونه مطلبی در مخالفت با توافق هسته ای ایران و کشورهای ۱ ۵ و کم و کیف این ابلاغیه گفت: بعضی از موضوعات برای کشور از اهمیت فراوانی برخوردار است و مسائل حیاتی به شمار می رود و جزو موضوعات اساسی کشور تلقی می شود و لذا باید برای رعایت برخی مسائل در خصوص آنها، چارچوب هایی تعیین شود. اما اگر قرار باشد هر کسی پیرامون موضوعی که با امنیت ملی ما گره خورده، اظهارنظرهای مخالف منافع ملی بکند، قطعا باید جلوی آن را گرفت. تصمیمی که شورای عالی امنیت ملی هم در خصوص توافق هسته ای اتخاذ کرده، ناظر بر همین موضوع است.

سخنگوی وزارت ارشاد تاکید کرد: توافق هسته ای، توافق یک جریان سیاسی با یک کشور خارجی نیست بلکه موضوع مهمی است که زیر نظر رهبر معظم انقلاب و با تدابیر قوای سه گانه صورت گرفته و نمی تواند به راحتی مورد نقدهای ناروا قرار گیرد. طبیعی است که باید ساز و کاری برای نحوه پرداختن به این موضوع در رسانه‌ها فراهم می شد؛ چراکه همانطور که رهبر معظم انقلاب بعد از این توافق فرمودند، باید متانت و وحدت حفظ شود و نباید این مساله باعث دو دستگی و پراکندگی در جامعه بشود.

این مقام مسئول در وزارت ارشاد ادامه داد: در این تصمیم اخیر هم که از طرف ما به مطبوعات ابلاغ شد، موضوع تامین وحدت و حفظ منافع کشور گنجانده شده است. تاکید می کنم که مصوبات شورای عالی امنیت ملی برای همگان لازم‌الاجرا است و ما هم این مصوبه را بر اساس قانون مطبوعات در رسانه ها ابلاغ کردیم.

به گفته نوش‌آبادی، این مصوبه گامی است در جهت حفظ وحدت و متانت و دوری از دو دستگی و پرهیز از نفاق در جامعه.

پا نوشت : 

در ضمن برای اطلاعتان این هم اعضاة شورای امنیت ملی ! یعنی همان مجلس مافیای لاریجانی هم دیگه نمیتونه نقی بزنه اگر چه اکثریت بدست آنهاست و فایده ای هم نداشت . سوراخها را قبلا پر کرده اند حالا به هم پاس میدهند . این هم اسامی حافظان « منافع ملی » !!
علی لاریجانی: (رئیس مجلس شورای اسلامی)
صادق لاریجانی: (رئیس قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران)
محمدباقر نوبخت: (معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور)
دریابان علی شمخانی: (دبیر شورای عالی امنیت ملی و نماینده رهبر ایران در شورا)
سعید جلیلی: (نماینده رهبر ایران در شورا)
سرلشکر سید حسن فیروزآبادی: (رئیس ستاد فرماندهی کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران)
سرلشکر عطاءالله صالحی: ( فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران)
سرلشکر محمدعلی جعفری: ( فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی)
عبدالرضا رحمانی فضلی: (وزیر کشور و رئیس شورای امنیت کشور)
محمدجواد ظریف: ( وزیر امور خارجه ایران )
سید محمود علوی: ( وزیر اطلاعات )

م.ن   
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages