nov. 16. --- Szélesi Sándor a vendégünk

0 views
Skip to first unread message

ködlámpa

unread,
Nov 10, 2009, 6:01:36 AM11/10/09
to kodlampa
Kedves ködlámpások!

Legközelebb, november 16-án hétfőn eddigi sci-fi estjeink lelkes
fotósa-tudósítója lesz a vendégünk, a többszörösen díjazott, remek
regényeket, novellákat író Szélesi Sándor! Vele Kozák Tibor fog
beszélgetni.

Mindenkit várunk sok szeretettel a Pedál nevű helyen hétfő este 7-től,
a pincében (a volt Tandem Café (amit véletlenül sem kereszteltek Habár-
ra), a Vásárcsarnok mellett, IX., Pipa u. 6.)

Pécsi Marcell házigazda
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages