ködlámpa
unread,Nov 10, 2009, 6:01:36 AM11/10/09Sign in to reply to author
Sign in to forward
You do not have permission to delete messages in this group
Either email addresses are anonymous for this group or you need the view member email addresses permission to view the original message
to kodlampa
Kedves ködlámpások!
Legközelebb, november 16-án hétfőn eddigi sci-fi estjeink lelkes
fotósa-tudósítója lesz a vendégünk, a többszörösen díjazott, remek
regényeket, novellákat író Szélesi Sándor! Vele Kozák Tibor fog
beszélgetni.
Mindenkit várunk sok szeretettel a Pedál nevű helyen hétfő este 7-től,
a pincében (a volt Tandem Café (amit véletlenül sem kereszteltek Habár-
ra), a Vásárcsarnok mellett, IX., Pipa u. 6.)
Pécsi Marcell házigazda