Radnóti

0 views
Skip to first unread message

Sólyom Tamás

unread,
Jun 3, 2009, 6:31:26 AM6/3/09
to kodl...@googlegroups.com

 

Kedves Barátom, Ismerősöm!

 

Örömmel tudatom, hogy Radnóti Miklós születésének 100. évfordulóját ünnepelve a Tonett zenekarral -

és Garai Róbert színművésszel - három hónap alatt országszerte kilenc emlékműsort adtunk, így ebben

az évben összes fellépéseink száma elérte a tizenötöt. Lehet, hogy ez bizonyos műfajok esetében nem sok,

ebben a műfajban azonban ez igen kiemelkedő mennyiség. A "mennyiség" szóhoz hozzátenném, hogy

nem a fellépések számát, hanem azok színvonalát tartjuk fontosnak, szerencsére eddig sem a közönség

részéről, sem szakmai szempontból elésmerésben nem volt hiány.

 

Hogy méltón ünnepeljünk úgy gondoltuk, hogy a 10. Radnóti Emlékműsort (az ezévi 16. koncertet) a

már-már törzshelyünkké váló Uránia mozi (Budapest VIII. Rákóczi út 21.) emeleti kávézójában tartjuk.

A szokás szerint ingyenes koncert időpontja 2009 június 6. (szombat), 19:00. Műsoron tehát teljes

valóságában a Radnóti Emlékműsor.

 

Szeretettel várunk Téged, és természetesen hozzátartozóid, barátaid, ismerőseid, osztálytársaid, stb.

 

Üdvözlettel: Sólyom Tamás

www.tonett.com

image001.png
image003.jpg
image004.gif

Lóránt Kabdebó

unread,
Jun 3, 2009, 9:22:19 AM6/3/09
to kodl...@googlegroups.com
Gratulálunk, ha tudunk, ott leszünk. Üdvözlettel, L-t.

2009/6/3 Sólyom Tamás <ta...@solyom.info>



--
Kabdebó Lóránt
kabdeb...@gmail.com
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages