![]()
Kedves Barátom, Ismerősöm!
Örömmel tudatom, hogy Radnóti Miklós születésének 100. évfordulóját ünnepelve a Tonett zenekarral -
és Garai Róbert színművésszel - három hónap alatt országszerte kilenc emlékműsort adtunk, így ebben
az évben összes fellépéseink száma elérte a tizenötöt. Lehet, hogy ez bizonyos műfajok esetében nem sok,
ebben a műfajban azonban ez igen kiemelkedő mennyiség. A "mennyiség" szóhoz hozzátenném, hogy
nem a fellépések számát, hanem azok színvonalát tartjuk fontosnak, szerencsére eddig sem a közönség
részéről, sem szakmai szempontból elésmerésben nem volt hiány.
Hogy méltón ünnepeljünk úgy gondoltuk, hogy a 10. Radnóti Emlékműsort (az ezévi 16. koncertet) a
már-már törzshelyünkké váló Uránia mozi (Budapest VIII. Rákóczi út 21.) emeleti kávézójában tartjuk.
A szokás szerint ingyenes koncert időpontja 2009 június 6. (szombat), 19:00. Műsoron tehát teljes
valóságában a Radnóti Emlékműsor.
Szeretettel várunk Téged, és természetesen hozzátartozóid, barátaid, ismerőseid, osztálytársaid, stb.
Üdvözlettel: Sólyom Tamás