koncert felvétel

0 views
Skip to first unread message

kodl...@gmail.com

unread,
Jan 20, 2009, 7:59:36 AM1/20/09
to kodlampa
Kedves ködlámpások!

Az óév utolsó Ködlámpáján zenekarunk, a Miújság? játszott. Ha valaki
netán nem tudott eljönni, de szeretett volna, illetve aki ott volt és
tetszett neki, az most letöltheti a koncert felvételét! Vegyétek és
egyétek!
Köszönet Dara Vilinek!

koncert, vágott: http://www.4shared.com/dir/12016395/60a686d5/Mijsg_koncert.html

koncert, vágott, szöveggel: http://www.4shared.com/dir/12017132/bf1548f7/Mijsg_koncert_szveggel.html

Pécsi Marcell, házigazda, zenekarvazető
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages