képes beszámoló, jövő heti invit

1 view
Skip to first unread message

ködlámpa

unread,
Oct 6, 2009, 12:07:31 PM10/6/09
to kodlampa
Mindazoknak, akik ott voltak, és mindazoknak, akik valamiért nem
tudtak ott lenni; kedvcsinálónak például a jövő heti esthez, amikor is
NEMERE ISTVÁN lesz a vendégünk, vele Kozák Tibor fog beszélgetni!

http://kodlampablog.freeblog.hu/archives/2009/10/06/Elindultunk_a_Galaktikaval/
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages