január 19. --- koncert: Nemes Levente; Göbő Sándor

0 views
Skip to first unread message

kodl...@gmail.com

unread,
Jan 12, 2009, 4:40:26 PM1/12/09
to kodlampa
Kedves ködlámpások!

Január 19-én hétfő este újra koncerttel, koncertekkel várunk titeket.
Két egyszálgitáros-énekes előadó lesz a vendégünk, egyenként 45-45
perces műsorukkal. Természetesen - a Ködlámpa-sorozat jellegéből
fakadóan - mindketten a versmegzenésítés területén alkotnak. Nemes
Levente különféle fesztiválokon, versenyeken szerepelt kitűnően (két
éve a KAleidoszkóp versfesztivál első helyezettje volt például), most
jelent meg friss első CD-je (ebből hoz is magával, a helyszínen
megvásárolható); Göbő Sándor pedig egyenesen a Felvidékről érkezik
hozzánk, szóló kategóriában a 2008-as Misztrál dalnokverseny győztese
ő.

Tehát a szokott helyen (Aranyhold kínai teázó (VII. Szövetség u.
10-12.)) a szokott időben (hétfő este 7 óra) várunk titeket!

Pécsi Marcell házigazda
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages