június 13. --- ÉVADZÁRÓ-buli!!!

0 views
Skip to first unread message

kodl...@gmail.com

unread,
Jun 2, 2009, 4:01:45 AM6/2/09
to kodlampa
Kedves ködlámpások!

Elérkeztünk ötödik évadunk végéhez, így a szokásos évadzáró-bulit
rendezzük meg június 13-án szombaton, 18:30-tól az Aranyholdban!
(VII., Szövetség u. 10-12.)

Idén is két koncert lesz a menüben (hasonlóan a tavalyi évadzáróhoz):
előbb a MACSKASZEM muzsikál, majd kisvártatva követi őket a MIÚJSÁG?.

Várunk mindenkit nagyon sok szeretettel!

Pécsi Marcell, házigazda
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages