Kedves Ködlámpások!
Idén is leszünk természetesen, csak kicsit késve, október 5-én
indulunk!
Ez azért van így többek között, mert új helyszínre költözünk ismét!
Eme változások tükrében új blogot is indítottunk, amit sokkal
gyakrabban fogunk tartalommal feltötleni és frissíteni, mint az előzőt
(amely azért miniarchívumként természetesen megmarad);és kérünk
titeket, látogassátok ti is sűrűn (kommentelni pl. már most is tudtok
ott az első bejegyzésnél)!
A helyszínről és az első trimeszter tematikájáról bővebben ott:
http://kodlampablog.freeblog.hu/
Pécsi Marcell, házigazda