Új évad, új helyszín, új blog!

0 views
Skip to first unread message

ködlámpa

unread,
Sep 17, 2009, 3:02:32 PM9/17/09
to kodlampa
Kedves Ködlámpások!

Idén is leszünk természetesen, csak kicsit késve, október 5-én
indulunk!
Ez azért van így többek között, mert új helyszínre költözünk ismét!

Eme változások tükrében új blogot is indítottunk, amit sokkal
gyakrabban fogunk tartalommal feltötleni és frissíteni, mint az előzőt
(amely azért miniarchívumként természetesen megmarad);és kérünk
titeket, látogassátok ti is sűrűn (kommentelni pl. már most is tudtok
ott az első bejegyzésnél)!

A helyszínről és az első trimeszter tematikájáról bővebben ott:

http://kodlampablog.freeblog.hu/

Pécsi Marcell, házigazda

Simon Adri

unread,
Sep 17, 2009, 4:57:47 PM9/17/09
to kodl...@googlegroups.com
szia Marci, köszönöm szépen!
Adri

2009/9/17 ködlámpa <kodl...@gmail.com>:
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages