koncertinvit

0 views
Skip to first unread message

Marcell Pécsi

unread,
Dec 19, 2009, 12:44:23 PM12/19/09
to szinja...@googlegroups.com, ya...@googlegroups.com, kodl...@googlegroups.com
Sziasztok!

A Budapesti Kodály Zoltán Vegyeskar - amelynek jómagam tenorként tagja vagyok - december 20-án 18 órától a Kapisztrán Szent János templomban adja karácsonyi koncertjét!
Budapest 1022, Tövis u. 1.


Gyertek el!



Marci
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages