Звернення до вітчизняних ЗМІ

0 views
Skip to first unread message

Video Oglyad

unread,
Feb 6, 2015, 11:58:28 AM2/6/15
to video...@gmail.com

Звернення до вітчизняних ЗМІ.


У вітчизняних ЗМІ, як регіональних, так і загальнодержавних, журналісти неодноразово проводили розслідування та інформували громадськість про злочини колишнього соратника Януковича, прокурора Полтавської області Анатолія Степановича Мельника.

Преса звертала увагу на мільйонні статки Мельника, його бізнес, його кримінальні дії під час перебування на прокурорській посаді. Попри це, Мельник продовжує сьогодні активно розвивати свою бізнесову діяльність на території Полтавської області. У 2013 році журнал «Фокус» назвав Мельника найбагатшим обласним прокурором в Україні. Хоча він завжди працював на державних посадах, його статки сягали мільйонів гривень. Журналісти провели кропітку роботу. Її результати - численні статті в інтернет-виданнях, друкованій пресі, радіо- та відео-сюжети, які викрили факти хабарництва, злочинної кадрової політики, доведення людей до нервових зривів та, навіть, до смертельних випадків.

ЗМІ опублікували результати, але так і не дочекалися жодної реакції від правоохоронців. Зокрема, факти незаконної діяльності Мельника викриті у таких публікаціях: «Авторитетные законники земли Киевской. Письма в редакцию» (сайт antiraiderukr 06.02.2012), «Досье на нового прокурора столицы» (сайт Главком 10.02.2011), «Анатолий Мельник строит на крови автосалоны SUZUKI, FIAT и BMW в Полтаве» (видеоблог журналиста Дениса Здравина 02.09.2014), «Стали известны самые богатые областные прокуроры» (журнал Фокус 24.05.2013), «Мельника в отставку!» (сайт города Луганска 02.12.2013), «Прокурорская правда» (Медиа портал «Право», 06.02.2015), «Кадры решают всё» (Медиа портал «Право», 17.12.2014), «Герой тихого омута» (Медиа портал «Право», 12.11.2014), «Современные Аль Капоне» (Медиа портал «Право», 15.09.2014), «Крыша крышу крышевала» (Медиа портал «Право», 10.09.2014),

Вимагаємо від усіх небайдужих та компетентних органів надати громадськості інформацію, як вивчається сьогодні діяльність Анатолія Мельника на прокурорській посаді, чи відкрито кримінальні провадження щодо його незаконної діяльності, чому до сих пір злочинець залишається непокараним. Вимагаємо від правоохоронців негайно розпочати слідство щодо злочинця-Мельника, припинити його незаконну діяльність і відзвітувати перед громадськістю!

 

Олег Коротко,

ГО «Антикорупційний центр»

Звернення до ЗMI.docx
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages