Cześć.
Przypominam o polskiej edycji konkursu programistycznego Hack4Europe
2012, która odbędzie się w ostatni weekend maja w Warszawie.
Rejestrację zamykamy już wkrótce - 20 maja, a w puli nagród jest
obecnie 10 000 zł i 2 000 EUR - do podziału na 4 kategorie.
Organizatorzy zapewniają wyżywienie w czasie konkursu oraz częściowy
zwrot kosztów podróży.
Podstawowe informacje na temat konkursu są tutaj:
http://bit.ly/Ko6uTg
Szczegóły i rejestracja są na stronie
http://hack4europe.info/
W razie pytań chętnie odpowiem.
Pozdrawiam,
Adam Dudczak
----
http://dl.psnc.pl/