Hack4Europe 2012! Warszawa - ostatni tydzień na rejestrację, 18 000 zł w puli nagród

3 views
Skip to first unread message

adudczak

unread,
May 15, 2012, 5:51:50 PM5/15/12
to Trójmiasto JUG
Cześć.

Przypominam o polskiej edycji konkursu programistycznego Hack4Europe
2012, która odbędzie się w ostatni weekend maja w Warszawie.
Rejestrację zamykamy już wkrótce - 20 maja, a w puli nagród jest
obecnie 10 000 zł i 2 000 EUR - do podziału na 4 kategorie.

Organizatorzy zapewniają wyżywienie w czasie konkursu oraz częściowy
zwrot kosztów podróży.

Podstawowe informacje na temat konkursu są tutaj:
http://bit.ly/Ko6uTg

Szczegóły i rejestracja są na stronie http://hack4europe.info/

W razie pytań chętnie odpowiem.

Pozdrawiam,
Adam Dudczak

----
http://dl.psnc.pl/
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages