Keď už si Julo taký proaktívny a nerobí ti problém prezentovať (:D), kľudne sa toho môžeš chopi(y)ť :) Na minulom LC mtg som nebola, ale predpokladám, že prezentácia nezaberie viac ako 5 minút, iba podáš krátke zhrnutie našich minulotýždňových aktivít, môžme si to spolu prejsť trochu pred mtg. :)
Čo sa týka nášho team meetingu, predbežne sme sa dohodli na ten štvrtok, lenže ak Evka má večer matching, nevyhovovalo by vám, keby sme to presunuli na nejaký čas cez deň naobed ?
Aaa Evka ešte k tebe - gratulace !! :) Tak už si skoro za vodou :D :)
Dnes sa teda všetci vidíme na LC mtg (dúfam, že všetci! :)