LC meeting

0 views
Skip to first unread message

Viktória Fričová

unread,
Apr 22, 2013, 11:04:08 AM4/22/13
to j-lov...@googlegroups.com
Ahojte !
 
Dúfam, že všetci ste oboznámení s nasledujúcim LC mtg, ktorý sa bude konaať zajtra, o 19:00 na Citke.:) Účasť povinná !! ako vždy :)
 
Opať sa budú prezentovať tímy, čo sme (ne)urobili, ako sme pokročili, preto mám na Vás otázku - kto by si chcel vyskúšať prezentačné schopnosti a povedať pár slov o našom tíme ? :) Hláste sa :D
 
A tí, ktorí ste boli na OPS-ku, poprosím krátke summary ako bolo:)
 
Ja som robila, a veľa školy sa mi nahromadilo :( Nemala som čas prísť.
 
S pozdravom :)

--
Viktória Fričová
Team Leader Outgoing Programmes
AIESEC Comenius University

M: +421948962202

Web: www.aiesec.sk/cu
 www.zahranicnestaze.sk 

Facebook: AIESEC Comenius University
Blog: 
www.blog.aiesec.sk
---------------------------------------------
Partners of AIESEC Slovakia:
Honorary partner 
| Zapadoslovenska energetika
Principal partners 
| TRIAD 
Supporters 
| Úsmev ako dar * Microsoft * DELL * KPMG * Hamilton & Co
Exchange Partners | Kraft Foods EBSC
Content Partners | Mercuri International * BPP * Develor * Kariéra za hranicami
Media partners | SITA * Webnoviny * TREND * Eurocampus * Grayling * Photomedia

Partners of AIESEC Comenius University:
Recruitment Partners | Amazon 
Partners | City University of Seattle * Fakulta managementu Univerzity Komenského * Amazon * IP Security
Media partners | walkers.sk

Július Retzer

unread,
Apr 22, 2013, 4:54:20 PM4/22/13
to Viktória Fričová, j-lov...@googlegroups.com
Nebudeme to prezentovať spolu? Ale tak, keď vidím že sa nikto nehlási, tak to kľudne spravím :)


Na OPS sme boli s Lukášom asi také tri hoďky, no vypočuli sme si nejaké sessions o zmluvách atď. no, nič dychberúce :p


2013/4/22 Viktória Fričová <viktor...@gmail.com>



--
Július Retzer
Team Member Outgoing Programmes
AIESEC Comenius University


E: jul.retzer@gmail.com
Web: www.aiesec.sk/cu
| www.zahranicnestaze.sk
Facebook: AIESEC Comenius University
---------------------------------------------
Partners of AIESEC Slovakia:
Honorary partner
| Zapadoslovenska energetika
Principal partners
| TRIAD
Supporters
| Úsmev ako dar * Microsoft * DELL * KPMG * Hamilton & Co
Exchange Partners | Kraft Foods EBSC
Content Partners | Mercuri International * BPP * Develor * Kariéra za hranicami
Media partners | SITA * Webnoviny * TREND * Eurocampus * Grayling * Photomedia

Partners of AIESEC Comenius University:
Recruitment Partners | Amazon
Partners | City University of Seattle * Fakulta managementu Univerzity Komenského * Amazon * IP Security Consulting
Media partners | walkers.sk

Július Retzer

unread,
Apr 23, 2013, 7:37:51 AM4/23/13
to Viktória Fričová, j-lov...@googlegroups.com
Ako teda s tou prezentáciou? 


2013/4/22 Július Retzer <jul.r...@gmail.com>

Viktória Fričová

unread,
Apr 23, 2013, 12:16:38 PM4/23/13
to Július Retzer, j-lov...@googlegroups.com
Keď už si Julo taký proaktívny a nerobí ti problém prezentovať (:D), kľudne sa toho môžeš chopi(y)ť :) Na minulom LC mtg som nebola, ale predpokladám, že prezentácia nezaberie viac ako 5 minút, iba podáš krátke zhrnutie našich minulotýždňových aktivít, môžme si to spolu prejsť trochu pred mtg. :)
 
Čo sa týka nášho team meetingu, predbežne sme sa dohodli na ten štvrtok, lenže ak Evka má večer matching, nevyhovovalo by vám, keby sme to presunuli na nejaký čas cez deň naobed ?
 
Aaa Evka ešte k tebe - gratulace !! :) Tak už si skoro za vodou :D :)
 
Dnes sa teda všetci vidíme na LC mtg (dúfam, že všetci! :)
 
 
 


Dňa 23. apríl 2013 13:37, Július Retzer <jul.r...@gmail.com> napísal(-a):

Július Retzer

unread,
Apr 23, 2013, 12:23:03 PM4/23/13
to Viktória Fričová, j-lov...@googlegroups.com
No Viky ale ja neviem presne, čo robili ostatní. Nemôže to každý povedať za seba? Viem, že minule ale bol aj nejaký jeden powerpointový slide, tak neviem či to niekto robil alebo ako... A je 45 minút pred meetingom a práve odchádzam, tak neviem :)


2013/4/23 Viktória Fričová <viktor...@gmail.com>

Viktória Fričová

unread,
Apr 23, 2013, 12:24:39 PM4/23/13
to Július Retzer, j-lov...@googlegroups.com
Ja tiež odchádzam z mlynov o chviľu, podľa mňa sa bude dať aj tak, že sa tam všetci postavíme a každý pove za seba :)


Dňa 23. apríl 2013 18:23, Július Retzer <jul.r...@gmail.com> napísal(-a):

Július Retzer

unread,
Apr 23, 2013, 12:33:02 PM4/23/13
to Viktória Fričová, j-lov...@googlegroups.com

Tak ok teda :-)

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages