Zdravím Vás! :)
Ako som už písala v sms, som naspať na slovensku, prístup na internet bol veľmi obmedzený a čekovať drive na mobile by bolo o nervy. Preto sa, ospravedlňujem,že som bola off, ale už som naspať tak hurá do práce:)
1.) Ako ste sa mali ? V osobnom aj "pracovnom" živote ? :)
1.5.) Vy, ktorí ste boli, ako bolo na bridge ? Počula som samé pozitíva.:)
2.) V utorok to ako dopadlo s LC meetingom, koľkí z vás sa nakoniec zúčastnili ?
3.) Čekla som promo na fb a výborne! Všetko označené ako má byť, paráda:)
4.) Ako to s vami vyzerá na zajtrajšom tréningu ? Primárne je určený pre sellerov, ale bude tam taktiež zaujímavý trg na projekt menežment, takže ak máte záujem určite neváhajte! :)
Taktiež, ak ste v sebe objavili selling ducha, je tu možnosť pridať sa do selling tímu, hmm ? Určite super zaujímava príležitosť.:)
5.) Ako zatiaľ prebiehajú IWčka ? Tento týždeň sa mi nedalo, ale o týždeň sa na niektorých určite stretneme :)
6.) No a zatiaľ posledná vec (kým ma napadne niečo iné), treba dať soon meeting !! Dúfam, že sa vám bude dať buduci týždeň, vytvorím doodle, poshaerujem a dohodneme sa :)
Zatiaľ vám želám pekný zvyšok večera a pekný víkend :))
--
Partners of AIESEC Slovakia:
Honorary partner | Zapadoslovenska energetika
Principal partners | TRIAD
Supporters | Úsmev ako dar * Microsoft * DELL * KPMG * Hamilton & Co
Exchange Partners | Kraft Foods EBSC
Content Partners | Mercuri International * BPP * Develor * Kariéra za hranicami
Media partners | SITA * Webnoviny * TREND * Eurocampus * Grayling * Photomedia
Partners of AIESEC Comenius University:
Recruitment Partners | Amazon
Partners | City University of Seattle * Fakulta managementu Univerzity Komenského * Amazon * IP Security
Media partners | walkers.sk