Saky paky :D
Evkaa veľa nervov pri učeníí, a šťastia na štátniciach ! :)
Ja sa vám ešte raz ospravedlňujem, už som zase available, naozaj som nič nestíhala, (nechcem sa vyhovárať, ale je to tak :(.)
Dúfam, že Vám sa darí-.
Ak aj tento tždeň nedáme team meeting - čo nie je až tak dôležité, keďže ste všetci super šikovní, viete čo a ako máte robiť :)
Dôležité sú teraz PA meetingy, ktoré musím stihnúť s každým z vás do nedele, nebojte nič, nezabere to viac ako pol hodinu.:)
Môžme si dať skype, alebo sa sretnúť na čaji, pri pive - ako vám bude vyhovovať .:)