Ahojte opať, office hours teda fungujú tak vás poprosím podopĺňať vaše rozvrhy :) Teda myslím, že Julo a Ondrej sa ešte nezaznačili, ďakujem :)
Plus mám jeden task pre Evku - do pondelku treba vytvoriť doodle na tréning, ktorý bude prvý aprílový týždeň. Ten doodle sme si ukazovali na minulom meetingu, ak by bol problém ozvi sa:) Poposielaj nám ho potom + všetkým z OGP - maily nájdeš v kontaktovníku.
Ďakujem :)
Taktiež vám v prílohe posielam prezentáciu, na pondelok, moc som sa s tým nebabrala tak hádam je to ok:) Ešte tam chýba Lukášova fotka, ktorú asap doplním.