Ahojte,už sa to rieši, mal by prist všetkým email. Zajtra je matching o 18:30 v connecte, účasť je nanajvýš povinná . :)
Julo tá tvoja stazistka pôjde teda či ako ?
Dňa streda, 24. apríla 2013, Lukas Hnilica <
lhni...@gmail.com> napísal(-a):
> cau julo,
>
https://www.facebook.com/events/392785824169289/?ref=ts&fref=ts> ...tu je udalost...a katka ked nam pisala ten mail tak este sama nevedela kedy a kde to bude...a bolo tam napisane ze podrobnejsie informacie poslu stazistom neskor..7
> teraz to vyzera tak ze to bude 18 30 v connecte
>
>
> 2013/4/24 Július Retzer <
jul.r...@gmail.com>
>>
>> Čaute všetci,
>> Viki,
>> kedy dostaneme konečne nejaké info o matching eveningu? Stážisti už niečo dostali? Neviem či som niečo prehliadol, ale je to zajtra a ja stážistovi neviem povedať kedy a kde to bude..
>>
>> --
>> Július Retzer
>> Team Member Outgoing Programmes
>> AIESEC Comenius University
>>
>> E:
jul.r...@gmail.com--
Partners of AIESEC Slovakia:
Honorary partner | Zapadoslovenska energetika
Principal partners | TRIAD
Supporters | Úsmev ako dar * Microsoft * DELL * KPMG * Hamilton & Co
Exchange Partners | Kraft Foods EBSC
Content Partners | Mercuri International * BPP * Develor * Kariéra za hranicami
Media partners | SITA * Webnoviny * TREND * Eurocampus * Grayling * Photomedia
Partners of AIESEC Comenius University:
Recruitment Partners | Amazon
Partners | City University of Seattle * Fakulta managementu Univerzity Komenského * Amazon * IP Security