

Ahojte , ja by som sa vam chcel najprv ospravedlnit, ze som prilis neodpisoval na niektore maily - vacsinou na tie, ze ako sa mam a ci idem na lc meeting.
EP - ka nemam a pravdupovediac nwm, ci by som na to mal cas .
Teraz mam prioritu rozumne skoncit skusky a najst si rozumnu pracu na leto a do tretiaku - to vsak neznamena, ze som aiesec vypustil.
Len ho mozno nemam tak vysoko v prioritach, ako vy.
Kazdopadne , drzim vam palce so skuskami, ako aj s vasimi EP - kami . Tento tyzden na LC meeting nebudem mat cas prist. Ohladom nasho team meetingu, ak by bol vo stvrtok tak do 18:00, tak by sa to dalo, lebo o 19:00 mam skusku z ekonomie. Inac nwm - ci by sa vam chcelo neskorsie, po mojej skuske - o 20:30.
Takze takto zatial z mojej strany - majte sa pekne.