---------- Správa poslaná ďalej ----------
Od:
Eva Stuľáková <eva.st...@gmail.com>
Dátum: 22. marec 2013 20:49
Predmet: Re: LC meeting pondelok
Komu: Viktória Fričová <
viktor...@gmail.com>
Ahoj :)
posielam svoju fotku, neviem, či nebude príliš kockatá, keď ju natiahneš, ale to mi vadiť nebude :D aspoň bude sranda, no pesničky od J.Lo sú všetky super, ale z tých starších je Let´s get loud úplne mega :P
https://www.youtube.com/watch?v=Q91hydQRGyM ale aj tie nové sú super ako
https://www.youtube.com/watch?v=Xmap94TcDNs follow the leader :)
čo o sebe? rada sledujem seriály , HIMYM, Glee, Bing Bang Theory , Gilmore Girls a samozrejme PRIATELIA ;-)
baví ma sledovať bulvár , moja úchylka :D
obľúbená farba fialová - kráľovská ;-)
zviera- lev, mám takú povahu, podľa mojho znamenia :D
rada cvičím ale to mám také obdobia, že chodím do fitka poctivo a potom sa flákam a prežieram :(
inak som celkom normálna, priateľská niekedy veľmi sebakritická ale k ostatným veľmi diplomatická a dobrosrdečná :)
neznášam zimu , sneh mám rada len na Vianoce :D , inak by som žila najradšej na mieste, kde je takmer celý rok príjemne teplo , napríklad na Floride :)
to je asi tak všetko :P