Groups
Groups
Sign in
Groups
Groups
J-Love
Conversations
About
Send feedback
Help
Group path
J-Love
Contact owners and managers
1–28 of 28
Mark all as read
Report group
0 selected
Ondrej Kobela
,
Eva Stuľáková
2
7/23/13
Ahojte priatelia
Ahoj, ja som ostala na leto v AIESECU v letnom ogp time a zaroven uz pracujem na TPP v IBM. Neviem ci
unread,
Ahojte priatelia
Ahoj, ja som ostala na leto v AIESECU v letnom ogp time a zaroven uz pracujem na TPP v IBM. Neviem ci
7/23/13
Viktória Fričová
,
Ondrej Kobela
2
5/21/13
:)
Viki , cize s Aiesecom si skoncila uplne - alebo sa este budes sem tam zapajat ? 2013/5/20 Viktória
unread,
:)
Viki , cize s Aiesecom si skoncila uplne - alebo sa este budes sem tam zapajat ? 2013/5/20 Viktória
5/21/13
Viktória Fričová
, …
Ondrej Kobela
5
5/18/13
PA meeting
Mozem.
unread,
PA meeting
Mozem.
5/18/13
Eva Stuľáková
,
Viktória Fričová
3
5/16/13
TEAM MEETING???
dakujem budem potrebovat vela stastia pri tahani dobrych otazok , tak vam potom este pripomeniem,
unread,
TEAM MEETING???
dakujem budem potrebovat vela stastia pri tahani dobrych otazok , tak vam potom este pripomeniem,
5/16/13
Viktória Fričová
, …
Ondrej Kobela
6
5/12/13
EPs
Ahojte , ja by som sa vam chcel najprv ospravedlnit, ze som prilis neodpisoval na niektore maily -
unread,
EPs
Ahojte , ja by som sa vam chcel najprv ospravedlnit, ze som prilis neodpisoval na niektore maily -
5/12/13
Viktória Fričová
, …
Július Retzer
4
5/9/13
team mtg
nuž bude to zložité, je toho teraz veľa, ale možno v pondelok by som mohol 2013/5/8 Ondrej Kobela
unread,
team mtg
nuž bude to zložité, je toho teraz veľa, ale možno v pondelok by som mohol 2013/5/8 Ondrej Kobela
5/9/13
Lukas Hnilica
, …
Ondrej Kobela
8
4/30/13
tb
Ahojte JLove , ospravedlnujem sa vam,ze som sa skor neozval. Nemam totiz v telefone net , pouzivam
unread,
tb
Ahojte JLove , ospravedlnujem sa vam,ze som sa skor neozval. Nemam totiz v telefone net , pouzivam
4/30/13
Viktória Fričová
4/30/13
OGP LC mtg
Ahojteee, zaregistrovali ste email od Katky ?? Čo hovoríte na moznosť zapojiť sa do usporiadania
unread,
OGP LC mtg
Ahojteee, zaregistrovali ste email od Katky ?? Čo hovoríte na moznosť zapojiť sa do usporiadania
4/30/13
Viktória Fričová
, …
Lukas Hnilica
6
4/29/13
international monday :)
ok, volaj potom :) Dňa 29. apríl 2013 15:26, Lukas Hnilica <lhni...@gmail.com> napísal(-a):
unread,
international monday :)
ok, volaj potom :) Dňa 29. apríl 2013 15:26, Lukas Hnilica <lhni...@gmail.com> napísal(-a):
4/29/13
Viktória Fričová
, …
Július Retzer
7
4/28/13
output z mtg
aj mne sa dá vo štvrtok :) Ondrej ? Dňa 28. apríl 2013 22:25, Július Retzer <jul.r...@gmail.com
unread,
output z mtg
aj mne sa dá vo štvrtok :) Ondrej ? Dňa 28. apríl 2013 22:25, Július Retzer <jul.r...@gmail.com
4/28/13
Viktória Fričová
, …
Július Retzer
3
4/27/13
disc test ?
tak vyplnene :) 2013/4/26 Lukas Hnilica <lhni...@gmail.com> ahoj Viki, ten shareovany disk
unread,
disc test ?
tak vyplnene :) 2013/4/26 Lukas Hnilica <lhni...@gmail.com> ahoj Viki, ten shareovany disk
4/27/13
Viktória Fričová
, …
Eva Stuľáková
3
4/25/13
congrats!!
dakovalaaaaaa velmi pekne :)))) 2013/4/25 Lukas Hnilica <lhni...@gmail.com> dikyyyy :D 2013/4/
unread,
congrats!!
dakovalaaaaaa velmi pekne :)))) 2013/4/25 Lukas Hnilica <lhni...@gmail.com> dikyyyy :D 2013/4/
4/25/13
Eva Stuľáková
, …
Viktória Fričová
5
4/25/13
team meeting
Ahojte, môžeme sa v Connecte meetnut, nejakú hodinu predtým ? Hádam sa tam bude dať posedieť aj v
unread,
team meeting
Ahojte, môžeme sa v Connecte meetnut, nejakú hodinu predtým ? Hádam sa tam bude dať posedieť aj v
4/25/13
Július Retzer
, …
Viktória Fričová
6
4/25/13
matching evening
práve mi napísala a príde, takže super :) 2013/4/25 Viktória Fričová <viktor...@gmail.com>
unread,
matching evening
práve mi napísala a príde, takže super :) 2013/4/25 Viktória Fričová <viktor...@gmail.com>
4/25/13
Viktória Fričová
,
Július Retzer
7
4/23/13
LC meeting
Tak ok teda :-) On 23 Apr 2013 18:24, "Viktória Fričová" <viktor...@gmail.com>
unread,
LC meeting
Tak ok teda :-) On 23 Apr 2013 18:24, "Viktória Fričová" <viktor...@gmail.com>
4/23/13
Viktória Fričová
,
Katarina Kubanova
2
4/18/13
Fwd: *OOO* Norsko hlada 6 slovakov na projekt
Ahojte, ja uz som to poslala na Google skupinu pre GCDP stazistov, takze sa tym nemusite zatazovat :)
unread,
Fwd: *OOO* Norsko hlada 6 slovakov na projekt
Ahojte, ja uz som to poslala na Google skupinu pre GCDP stazistov, takze sa tym nemusite zatazovat :)
4/18/13
Viktória Fričová
, …
Július Retzer
24
4/18/13
doodle for mtg
môže byť - tak o 16:50 pod Michalskou ? Dňa 18. apríl 2013 7:15, Ondrej Kobela <ondrej.kobela@
unread,
doodle for mtg
môže byť - tak o 16:50 pod Michalskou ? Dňa 18. apríl 2013 7:15, Ondrej Kobela <ondrej.kobela@
4/18/13
Viktória Fričová
, …
Július Retzer
8
4/14/13
i'm back !!
Ahojte, ja som sa mala v Estónsku výýborne, ani sa mi nechcelo naspať :D Veru, pozerala som, že
unread,
i'm back !!
Ahojte, ja som sa mala v Estónsku výýborne, ani sa mi nechcelo naspať :D Veru, pozerala som, že
4/14/13
Viktória Fričová
4/11/13
last thing :)
Teraz už len veľmi shortly, napíšte mi prosím v skratke ako prebiehali IWs tento týždeň, ako ste
unread,
last thing :)
Teraz už len veľmi shortly, napíšte mi prosím v skratke ako prebiehali IWs tento týždeň, ako ste
4/11/13
Viktória Fričová
,
Eva Stuľáková
2
3/27/13
promo
Ahoj, a ten spreadsheet ohľadom Market Research si už dala sharovať? lebo ho zatiaľ nevidím. :) Evka
unread,
promo
Ahoj, a ten spreadsheet ohľadom Market Research si už dala sharovať? lebo ho zatiaľ nevidím. :) Evka
3/27/13
Lukas Hnilica
, …
Viktória Fričová
3
3/26/13
lc prezentacia
Helouky, nikto neprišiel na to, prečo sa tak voláme :( A zglbali moju prezentáciu - zato, že cez
unread,
lc prezentacia
Helouky, nikto neprišiel na to, prečo sa tak voláme :( A zglbali moju prezentáciu - zato, že cez
3/26/13
Viktória Fričová
3/25/13
tasks pre Jula :)
Ahoj Julo, dúfam, že si užívaš Budapešť :) Akurát nám končí meeting, tak ťa idem informovať čo sa
unread,
tasks pre Jula :)
Ahoj Julo, dúfam, že si užívaš Budapešť :) Akurát nám končí meeting, tak ťa idem informovať čo sa
3/25/13
Eva Stuľáková
, …
Viktória Fričová
9
3/25/13
Q&A
team meeting
No škoda, hádam to zvládneme aj traja z tímu.:) tak sa vidíme o štvrť na sest na zoske :) Dňa
unread,
Q&A
team meeting
No škoda, hádam to zvládneme aj traja z tímu.:) tak sa vidíme o štvrť na sest na zoske :) Dňa
3/25/13
Július Retzer
,
Viktória Fričová
2
3/24/13
meeting
Ahoj, tak bohužial je to škoda, že sa ti nedá zúčastniť, na LC meetingoch sa robí prezenčka ! A
unread,
meeting
Ahoj, tak bohužial je to škoda, že sa ti nedá zúčastniť, na LC meetingoch sa robí prezenčka ! A
3/24/13
Viktória Fričová
,
Eva Stuľáková
3
3/23/13
registračky
ja nie som štulaková ale Stuľáková :) Dňa 23. marec 2013 14:33, Viktória Fričová <viktoria.fric@
unread,
registračky
ja nie som štulaková ale Stuľáková :) Dňa 23. marec 2013 14:33, Viktória Fričová <viktoria.fric@
3/23/13
Viktória Fričová
, …
Eva Stuľáková
10
3/22/13
LC meeting pondelok
Áno prišla mi dropbox pozvánka, omg našla som file so svojím menom *ashamed* :$ Dňa 22. marec 2013 21
unread,
LC meeting pondelok
Áno prišla mi dropbox pozvánka, omg našla som file so svojím menom *ashamed* :$ Dňa 22. marec 2013 21
3/22/13
Lukas Hnilica
,
Viktória Fričová
2
3/20/13
dnesny trening
Ahojte, jasné môžeme, pri Ekonomickej je taktiež široký pojem, ale hádam sa tam nájdeme :D :) Dňa 20.
unread,
dnesny trening
Ahojte, jasné môžeme, pri Ekonomickej je taktiež široký pojem, ale hádam sa tam nájdeme :D :) Dňa 20.
3/20/13
Július Retzer
, …
Lukas Hnilica
11
3/19/13
Test
jj podpis ti uz funguje...co mi pripomina ze by som si ho mal spravit aj ja :D ... btw viki stale
unread,
Test
jj podpis ti uz funguje...co mi pripomina ze by som si ho mal spravit aj ja :D ... btw viki stale
3/19/13