Gerasimos Valsamis
unread,Jan 7, 2012, 1:32:36 PM1/7/12Sign in to reply to author
Sign in to forward
You do not have permission to delete messages in this group
Either email addresses are anonymous for this group or you need the view member email addresses permission to view the original message
to a.vl...@radiokiss.gr, Adamidis George, Adamidis George, Aggeliki Vaxali, antonios koniaris, boudas.ad...@yahoo.gr, divi...@yahoo.gr, dkap...@hol.gr, docp...@yahoo.gr, fotis family, George Zoitsis, Gerasimos Dimitratos, glas...@hotmail.com, Haris Halkeidis, ikou...@gmail.com, in...@ampelaki.gr, in...@yachting-greece.com, iocu...@netscape.net, ithacanet IthacaNet, itha...@googlegroups.com, Konstantatos Ioannis, kostasbe...@gmail.com, Kyriakos Liggis, Maria Tarazi, Marios Theodosiou, mess...@otenet.gr, Nellie Konstantaki, nik...@hotmail.com, nyste...@yahoo.gr, panayis Metaxas, phi...@ath.forthnet.gr, py...@otenet.gr, pytha...@vip.gr, ra...@otenet.gr, sa...@sunbird.gr, sclw...@otenet.gr, sli...@yahoo.gr, smet...@otenet.gr, stamo...@hotmail.com, strat...@hotmail.com, titsat...@yahoo.gr, touma...@gmail.com, vaso.v...@hotmail.com, vin...@otenet.gr, viviv...@yahoo.com, vlahata samis, xpol...@yahoo.gr, xristos.s...@gmail.com, Αγάθος Άρης, ΑΠΕΡΓΗ ΦΩΤΕΙΝΗ, Βαλσαμής Παναγής, Εμανουήλ Δαμανάκης, Ευάγγελος Καρόγλου, ευγενια μπεκατωρου, Κωσταντίνος Ντίμτσας, Κώστας Μιχαλάκος, Μαίρη Γκ., Μαρια Γρουζή, ΜΑΡΚΑΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ, Σταύρος Παπαδάτος, ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Και όμως είναι αληθινό.
Με νόμο που ψήφισε η Βουλή των ΑΝΘ-ελλήνων και τέθηκε σε ισχύ από την δημοσίευσή της στο ΦΕΚ 2611 στις 8 Νοε 2011
όλοι οι ανώμαλοι όχι μόνο θεωρούνται σαν ψυχικά άρρωστοι και ακίνδυνοι για την δημόσια ασφάλεια, αλλά χαίρουν και των κοινωνικών δικαιωμάτων σαν ανάπηροι με ποσοστά αναπηρίας που περιγράφονται αναλυτικά....!!!
Παιδόφιλοι, επιδειξιομανείς, παρενδυτικοί φετιχιστές, ηδονοβλεψίες, σαδομαζοχιστές, τζογαδόροι, κλεπτομανείς και πυρομανείς "επιβραβεύονται" από το
Υπουργείο Εργασίας και Κοινωνικής Ασφάλισης, κατατάσσοντάς τους σε άτομα με
αναπηρία από 20% έως 35%, απολαμβάνοντας προνόμια (μείωση στο ρεύμα της ΔΕΗ,
εκπτώσεις σε εισιτήρια ΜΜΜ, ίσως ακόμα και επιδόματα)!
ΜΠΟΥΡΛΟΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!